2752
2734
عنوان

چطوری اشتباه گذشته رو جبران کنم

122 بازدید | 13 پست

من بکارت ندارم و ی مدتی درگیر ارتباط جنسی نامشروع شدم اخرینش همین دیروز بود ک بعدش ی تلنگری بهم وارد شد و الان کاملا پشیمونم و از خدا درخواست بخشش دارم اما روح و روانم همچنان اشفتس منو قضاوت نکنین حتما مشکلاتی در زندگیم بوده ک اینطوری شده الان ی چیزی بگین کمکم کنه ب زندگیه عادی برگردم مثل بقیه باشم هیچ وقت ادم نرمالی نبودم مدتیه درگیر اعتیاد ب گل هم شدم اما میخام نجات پیدا کنم

خواهر کوچیکه آنجلینا جولی .کاربری از ۸ فروردین ۱۴۰۳ متعلق ب اینجانب می‌باشد و تا قبل از آن مربوط به من نیست. 

چندسالته؟؟؟ 

هیچوقت واسه توبه کردن دیر نیست

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۲۱ سالمه 

دیگ اینکارو نکن 

کوچیک و بی عقلم نیستی 

ماشالله عاقلی ۲۱ سالته 

خودتو سرگرم رفیقات کن 

نه س..کس و رابطه با نامحرم

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
دیگ اینکارو نکن  کوچیک و بی عقلم نیستی  ماشالله عاقلی ۲۱ سالته  خودتو سرگرم رفیقات ...

چشم دیگه انحام نمیدم

خواهر کوچیکه آنجلینا جولی .کاربری از ۸ فروردین ۱۴۰۳ متعلق ب اینجانب می‌باشد و تا قبل از آن مربوط به من نیست. 
چشم دیگه انحام نمیدم

🥹❤️

کلی بیماری های مقاربتی هس

مثل ایدز

زگیل 

و خیلی چیزای دیگ 

خدایی نکرده دچار هرکدوم بشی واویلاست 

ت ک نمیدونی طرف داره یا ن

🥹❤️ کلی بیماری های مقاربتی هس مثل ایدز زگیل  و خیلی چیزای دیگ  خدایی نکرده دچار هرکد ...

میشه باهم خصوصی حرف بزنیم

میشه باهم خصوصی حرف بزنیم

اره درخواست بده