2752
2734
عنوان

سرد شدن در رابطه...

392 بازدید | 24 پست

قبلا خیلی بهتر بود همچی برام ولی یه مدته حسش هست و یکم که انجام میدیم دیگ من خسته میشم حس و حال ندارم دوست دارم زود تموم بشه با این که شوهرم هیچ کم و کاستی نمیزاره ینی چم شده😐😂

کاربری دست دونفره 

چندوقته ازدواج کردین

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

گرمى بخور

منم اینجوریم قبلا دوست داشتم الان ن البته بعد زایمان اینجوری شدم الان اصلا حس نمیگیره منو فقط میخام تموم ش . نمیدونم چی بخورم 

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
منم اینجوریم قبلا دوست داشتم الان ن البته بعد زایمان اینجوری شدم الان اصلا حس نمیگیره منو فقط میخام ...

من حسش رو دارم ولی وسط رابطه یهو از بین میره

کاربری دست دونفره 

اصلا نشون نده حست از بین میره 

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 

هوف  

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
شاید حرفی از شوهرت شنیدی که ناراحتت کرده و الان تو ضمیر ناخودآگاهت مونده

تو اگه شوهر منو ببینی منو میزاره رو سر حلوا حلوا میکنه 😂 تو رابطه هم 100 هیچ از من جلوعه

کاربری دست دونفره 
2706