2752
2734
عنوان

چند ساله کمردرد دارم

130 بازدید | 14 پست

درست هم نمیشه ، بیشتر هم دنبالچه کمرم

چیکار کنم 

فقط هم دنبالچه کمرم نیستا ، یخورده سر پا وای میستم انگار کمرم قفل می‌کنه انقدر درد میگیره ، می‌شینم درد میکنه ، دراز میکشم درد می‌کنه ، خستم کرده 

منم یکسال هستم پنجاه ملیون خرج کردم انگار نه انگار 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه  خدایا شکرت بخاطر بودنت تک تک لحظات زندگیم.بخاطر 💞💞همسر خوبم💞 💞.انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی‌ بده واقعاً درست هم نمیشه آخه 😫

این طب سنتی چرت میگه اینو بخور اونو نخور 😅به این چیزا نیست که مهره آسیب دیده خون رسانی تو کمرو زانو انجام نمیشه برا همین دیر خوب میشه استخر برو باز یکم بهتر میشی 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه  خدایا شکرت بخاطر بودنت تک تک لحظات زندگیم.بخاطر 💞💞همسر خوبم💞 💞.انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
دکتر رفتی ؟

یکبار رفتم دکتر مغز و اعصاب بعد ام آر آی نوشت و گفت به احتمال زیاد دیسک کمر دارم ، ام آر آی رو هم عهیی گفتیم پول نداریم نداریم همینطور موند ، یکبار هم رفتم ارتوپد اونم گفت ضعف عضلانی چند تا دارو داد به هیچ دردی هم نخورد 

این طب سنتی چرت میگه اینو بخور اونو نخور 😅به این چیزا نیست که مهره آسیب دیده خون رسانی تو کمرو زانو ...

طب سنتی که من چند سال برای یه مشکلم میرفتم خیلی معذرت میخوام ولی گفتم من گوه بخورم دیگه برم طب سنتی 

این دوتا چیزایی هستن که من سال تا سال هم نمی‌خورم 🥲

من خواهر بزرگم، سه تا بچه داره ، دو سال بود که میگفت کمر درد داره. رفته بود دکتر گفته بودن، دیسک داری، بعد از مدتی خارپاشنه درآورد و خیلی ناراحت بود که دردش اذیتش میکرد، دکتره بهش گفته بود، خار پاشنه از عوارض همون دیسکته. خلاصه رعت پیش یه طب سنتی ، بهش گفته بودن، مواد سرد و التهاب زا رو حذف کنه. الان دو یا سه ماهه که میگه دردام از بین رفته. بنظرم یه طب سنتی هم برو شاید بفهمه مشکلت چیه

طب سنتی که من چند سال برای یه مشکلم میرفتم خیلی معذرت میخوام ولی گفتم من گوه بخورم دیگه برم طب سنتی& ...

ار ساده نباش پولتو اشغالی نریز 

دیسک کمر فقط چارش ورزش .شرایط داری استخر برو 

من خواهر بزرگم، سه تا بچه داره ، دو سال بود که میگفت کمر درد داره. رفته بود دکتر گفته بودن، دیسک دار ...

من چند سال رفتم طب سنتی ، دردی ازم دوا نکردن دو تا هم گذاشتن روش 

فقط معده دردم خوب شد همین 

2706