2733
2734
عنوان

خانوما ما ۷ تا جاری هستیم خب

| مشاهده متن کامل بحث + 1861 بازدید | 88 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم یکدفعه موضع نگیر که نه نمیام و نمیخوام

با همسرت صحبت کن و کم کم بهش بقبولون که کار درستی نیست.

مثلا بگو شما داداشها همدیگه رو دوست دارین و از یک رگ و خون هستین و اگه مشکلی بینتون پیش بیاد زود از دل هم در میارید 

ولی جاری های من هر کدوم تو یک خانواده بزرگ شدن و هر کدوم یک اخلاقی دارن. ممکنه بشینن پشت سر همدیگه حرف بزنن و خبر و خبر کشی کنن و زندگیمون رو تلخ کنن.

بهش بگو میام تو یه ساختمون باهاشون زندگی میکنم به شرطی که قول بدی اولین دلخوری و ناراحتی که پیش اومد خونه رو بفروشی یا بدی اجاره و برای من جای دیگه خونه بگیری

حس رقابت دارن باهم    

شوهر من از باجناقش بدش میاد،چند روز دیگه هم تولد مامانمه شوهر خواهرم تولدش ی روز قبل مامانم هست،حالا تولدشو میخواد با تولد مادرم یکی کنه،شوهرمم دیشب فحشش میداد می‌گفت خودشو میچسبونه ب مادرت😝

اخه محل زندگی و ی جا؟!!! خیلی مسخره هست بخداااا دیگ تا اینجا فک نمیکردم با هم زندگی کنن

اره کسی که شریکه احتمال این هست حتی خونشونو یکیشون بفروشه بره مشترک تو یه خونه با جاریش زندگی کنه ،تو فامیل داشتیم .... تا ۶ ماه اینجوری بودن تا دستشون پول اومد خونه رهن کردن برا اون یکی 

اونم چون طرف بچه دار شد جلو برادر شوهر خجالت میکشید ...

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
کو شوهرم قبول کنه واحد بده اجاره خودمونم بریم اجاره 😭 محاللله قبول کنه از همین الان استرس گرفتم چون ...

پاتو بکن تو یه کفش بگو من نمیام منم نزدیک هشت سال با یکیشون که الان شده دشمن منو شوهرم تو یه خونه زندگی کردم پدرم در اومد همه حرف زندگیمون اینور اونور بود بیچاره شدم تا شوهرمو راضی کردم بریم یه منطقه دیگه شوهر منم عین شوهر تو کله خر بود حرف حالیش نمیشد اینقدر موضع گرفتم تا راضی شد تازه بعد از اون فهمیدم زندگی یعنی چی 

سنگ نمیندازم ولی مشخصه هیچ کدوممون راضی نیستیم اینا کار خودشونو میکنن

جدا جدا شاید هیچوقت نتونید خونه خوبی بخرید با این هزینه ها و قیمتهای نجومی خونه...ولی باهم بخوان بسازن میتونن خونه خیلی مناسبی برا هر خانواده درست کنن که تکی اگه بخواید بخرید تا سالها غیرممکن باشه

جدا جدا شاید هیچوقت نتونید خونه خوبی بخرید با این هزینه ها و قیمتهای نجومی خونه...ولی باهم بخوان بسا ...

ادم تو یه اتاق نه متری زندگی کنه بهتره تا بره تو خونه دویست متری با هفت تا جاری زندگی کنه 

پاتو بکن تو یه کفش بگو من نمیام منم نزدیک هشت سال با یکیشون که الان شده دشمن منو شوهرم تو یه خونه زن ...

اره عریزم میفهمی چی میگی منم میدونم هرچقد باهم خوب باشیم آخرش ی دلخوری پیش میاد ی چیزی میشه بالاخره ی جا نشینی مشکلات خودشم داره اونم یکی ن دوتا نه ۷ تا حالا مادرشوهر هم ب کنار که قراره طبقه ۸م بشینه آقا بالاسرمونه

جدا جدا شاید هیچوقت نتونید خونه خوبی بخرید با این هزینه ها و قیمتهای نجومی خونه...ولی باهم بخوان بسا ...

حتی روانشناسان میگن خونه زندگیتون رو حتی از محل زندگی خانواده دختر هم دور کنید، چه برسه به مادرشوهر و جاری اونم تو یک ساختمان، تازه خانواده دختر اون همه کمک حال هس در همه موارد، ولی روانشناسان اینم رد میکنن، یه عمر از دست دادن اعصابت، روانت آسایش و آرامشت مهمتر هس، یا اینکه بری اجاره بشینی و تمام تلاشت رو بکنی خونه زندگی مستقل داشته باشی، معلومه که گزینه دومی

ولی اگه بتونی راضیش کنی که این کار اشتباه رو انجام نده خیلی بهتره.

یعنی مستاجری از خونه خودت نزدیک اقوام بهتره.

اینو تجربه ثابت کرده 

و تجربه دیگران رو تجربه کردن خطاست.

من شوهرم میگفت با مادرش یک دو طبقه بگیریم

من گفتم نه دوتا خونه مجزا بگیریم ولی نزدیک هم که حواسمون به مادرش هم باشه.آدم سر بی درد رو که دستمال نمیبنده.

بهش گفتم ما شاید یه روز از دست هم ناراحت باشیم بخوایم دعوا کنیم بنده خدا مادرت ناراحت میشه و فشارش بالا میره یا خدایی نکرده اتفاقی براش میوفته

2706