2733
2734
عنوان

جواب دادن به فضولی بقیه

141 بازدید | 26 پست

وقتی فامیل میان دورت و همش می خوان سراز کارت دربیان و فضولی کنن چی بگم

واقعا خیلی تجسسشون اذیت کننده اس

تو تایپیک قبلم گفتم از همسرم جدا شدم 

هی میگن چیشد دلت واسه دخترت تنگ نمیشه

چندوقته اومدی ..همش سوالای مختلف میپرسن

متنفرم از فامیل فوضول

یعنی هر مرحله ای زندگیت که پا میزاری باید جواب اینارو هم بدی

مثلاً ما هنوز قصد عروسی گرفتن و به دلایلی نداریم آنوقت هر کی ما رو میبینه کی میخاید عروسی بگیرید😑در دهنشونو نمیشه بست بیخیالشون

در تاپیک های پزشکی سوالات مشاوره‌ای میتونید منو تگ کنید 📌   موفق باشید 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من یه بار تو جمع یه کاغذ خودکار دادم گفتم هرچی دوست داری ازم بدونی یکباره تو همین بنویس برات جوابشو بنویسم بتونی نفس بکشی 

بله پروفایل خودم میباشم                                                    گر شاخه ها دارد تری🌿                                                        ور سرو دارد سروری🌲                                                           ور گل کند صد دلبری💐                                                           ای جان،تو چیز دیگری👌
وای با همین دوتا سوال اول من تیر خوردم😒ینی چی!آدمن اینا؟با چ رویی ازت اینارو میپرسن

آره بارها از من پرسیدن امروزم نرفتم مهمونی 

به مامانم گفتن بهار کجاست مامانم گفته خونه نیست

می خواستن بیان خونه مون حتما سوالم بپرسن

متنفرم از فامیل فوضول یعنی هر مرحله ای زندگیت که پا میزاری باید جواب اینارو هم بدی مثلاً ما هنوز ق ...

میدونی کاهی اوقات اادم واقعا به این فکر نمیکنه این فرد این سوال رو چند بار میشنوه

کی قراره به جو اطراف مسجدالاقصی بگه جو امنیتی؟ کی قراره بگه کجای دنیا با خبرنگار این کار رو میکنن؟ کی قراره مدرک ندادن به دانشجوها و بقیه با پنبه سر بریدن هاشون رو محکوم کنه؟ 
من یه بار تو جمع یه کاغذ خودکار دادم گفتم هرچی دوست داری ازم بدونی یکباره تو همین بنویس برات جوابشو ...

😅 چه خوب واقعا.‌منم دوست دارم جسور باشم و بگم چه کار دارید و محکم تر برخورد کنم ولی از بس آروم بودم عادت ندارم به رفتار جسورانه

میدونی کاهی اوقات اادم واقعا به این فکر نمیکنه این فرد این سوال رو چند بار میشنوه

واقعا خسته کنندست هر دفعه بهشون میگی قصدشو نداریم نصیحت های بعضیاشون مبنی بر اینکه بهتره زودتر عروسی بگیرید و فلان شروع میشه 

در تاپیک های پزشکی سوالات مشاوره‌ای میتونید منو تگ کنید 📌   موفق باشید 💚
🙁اصلا رودروایسی نکن.خیلی راحت بگو به شما چ ربطی داره

بگه ربطی نداره ؟ درسته ربط نداره ولی نباید صریح گفت یه چیزایی رو استارتر با این ادما نشست و برخاست داره بعد ما ایرانیا هم ک کافیع یع ایرادی حرفی کاری از کسی ببینیم دوتام میزاریم روش همه جا رو پر میکنیم دختر فلانی فلان طور گفت

کی قراره به جو اطراف مسجدالاقصی بگه جو امنیتی؟ کی قراره بگه کجای دنیا با خبرنگار این کار رو میکنن؟ کی قراره مدرک ندادن به دانشجوها و بقیه با پنبه سر بریدن هاشون رو محکوم کنه؟ 
واقعا خسته کنندست هر دفعه بهشون میگی قصدشو نداریم نصیحت های بعضیاشون مبنی بر اینکه بهتره زودتر عروسی ...

اگه کسی نصیحت نکنه و بدون قصد ورسیده ناراحت میشی؟ مثلا چون خودش عروسی دوست داره

2706