2733
2734

به تاپیک قبلم سر بزن،اولین عنوان از سیاست های رابطه ی همسری رو اونجا گفتم و قراره هر بار توی یک تاپیک از باید ها و نباید های این ارتباط صحبت کنیم...

خانواده ات چه بخوای و چه نخوای بخش اساسی از هویت تو هستن...پس با این کار فقط خودتو تحقیر میکنی توی چشم همسر و خانواده اش!

حتی اگر اون از خانواده اش بدگویی میکنه تو هرگز این کارو نکن... حتی اگه دهنت از خانواده پر خون بود جلوی همسر و خانواده اش تف نکن!!!!

هرکس،هرکس این اشتباه رو مرتکب بشه،خودش پشیمون میشه... چون محاله در تصویر تو تاثیر نزا ه کوچیک شدن خانواده ات...ای بسا که در بحث ها و مسائل و مشکلات نقطه ضعف و چوب تو سری خوردنت بشه!

و کمترین پیامد این ماجرا اینه که تو شاید بتونی دلتو با خانواده ات صاف کنی و رابطه ات رو ترمیم کنی(مگر موارد خیلی بزرگ و استثنا)ولی از خانواده ات برای همسرت یا دشمن میسازی یا خط قرمز احترام حرمت نگه داشتن رو برای همسرت از بین می بری!

بدترین پیامد هم تحقیر شدن خودت و پایین اومدن ارزشت در نظر همسر و خانواده ی همسرت هست...شک نکن که این اتفاق می افته...

من الکی تعریفم میکنم ازشون قربون صدقه هم میرم جلوش 😂

افرین کار درستی می کنی 

اصلا کلا لول خانواده ات رو سعی کن ببری بالا تو فهم و درک تو دانایی تو مسائل مالی حالا نمیگم یک مبالغه ای کنی که اصلا ضایعه نه! ولی سعی کن از جهت خانواده ات رو خوب جلوه بدی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید