2733
2734

ینی خدای اعتماد بنفسن اینا 

یه پست تو انستا بود نوشته بود پسرا ، به چیه دخترا حسودیتون میشه 

همه پسرا کامنت گذاشته بودن اینکه یه موجودی مثه ما پسرا عاشقشونیم😐😑 

اونوقت ما خانوما همش دنبال اینیم خودمونو خوشگل کنیم برا اینا😐

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

پر اعتماد به نفس ترینشون داداش منه...واقعا حس میکنه آسمون باز شده فقط اینو ریده 🤡 اصلا رو مخمههههه

'هَستیم زِ آشوبِ جَهان فارِغِ مُطلَق🗿✨ چه زیبا میشـود گاهـي به شخصي مبتلا گشتـن، براي یك نفر مانـدن ، براي یك نفر مـُردن «#کبوتر_بی_بال_وپر_من»🤎🖇️ تو چشام نگا کنو دستت و بزار تو دستم🗿🧿ناموسا درخواست ندین، لایک نکنین، اصلا ولم کنیننن🔪🤡 #تربیت‌شما‌نشانه‌شعور‌شما‌نیست

یه پسره بهم پیام داده بود من میخوامت و فلان خلاصه که عکسشو گزاست خوب بود چهرش بدنبود گفتم قدت چنده گفت۱۵۸ و منم گفتم قد من ۱۶۳گفتم خیلی کوتاهیی جالبع گفت قدنباید مهم باشه مهم اینه کع خوش چهره ام و ادم خوبی ام ایشش

↝𝒔𝒉𝒆 𝒒𝒊𝒓𝒍 𝒕𝒉𝒆 𝒃𝒆 𝒐𝒘𝒏 𝒅𝒓𝒆𝒂𝒏𝒎 𝒅𝒆𝒓 𝒓𝒂𝒍𝒕𝒊 𝒄𝒉𝒂𝒏𝒒𝒆.↜🧚🏻‍♀⃟🌸 ⊰↫اون دخ‍‌ت‍‌ری ب‍‌اش ک‍‌ه خ‍‌ودش روی‍‌ا ه‍‌اش‍‌و 🌥🍓↬⊱ ≼🖇🍒↭ب‍‌ه واق‍‌ع‍‌ی‍‌ت ت‍‌ب‍‌دی‍‌ل م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ه↭🌻️پرنسس۷۱سابق آرزوها و خواسته هامو رها کردم ❤️
یه پسره بهم پیام داده بود من میخوامت و فلان خلاصه که عکسشو گزاست خوب بود چهرش بدنبود گفتم قدت چنده گ ...

😂😂😂فقط اون قسمت خیلی کوتاهی گفتنش عالی بود،حس می کنم تو آینه خودشو دومتر میبینه

ولی جنگ حق هیچ بچه ای نیست💔گرسنگی حق هیچ بچه ای نیست💔گلوله حق هیچ بچه ای نیست💔درد حق هیچ بچه ای نیست💔فقر حق هیچ بچه ای نیست💔تا ابد مرگ بر اسرائیل🇵🇸

دیروز ب این نتیجه رسیدم

با دوستم رفته بودیم بیرون

دوتا پسر با دمپایی و تیپ داغون افتادن دنبالمون!

ینی اگر پسر بودم عمراااا با همچین استایلی پامو میذاشتم بیرون از خونه

چ برسه بخوام بیافتم دنبال دختر مردم با اعتمااااد بنفس کامل توقع پا دادن هم ازشون داشته باشم!😐

✨️☆♡☆🌟~✨️~🌛🧜‍♀️🌜~✨️~🌟☆♡☆✨️
2706