2752
2734
عنوان

اندازه چادر عربی

95 بازدید | 13 پست

سلام یه سوال داشتم میخواستم بدونم واسه چادر عربی هرچی قد چادر بلند تر بشه پهنای اون بیشتر میشه یا نه ؟

منظورم از پهنا یعنی اندازه چادر از این سر آستین تا اون سر آستین هست

ʕ´•ᴥ•`ʔ نه خیلی زیاد 

اخه اندازه دست متعادله برا همه 

نتـࢪسـون عاشقـاࢪو از این ڪولاڪ تـاࢪاج🖋به خاڪ افتـادن از عشـق ، پَࢪ و بالِ به معࢪاج 🖋  نه تیࢪ و دشــنھ ، نه داࢪ و زندون🖊 ستــاࢪه ها ࢪو از شـب نتـــࢪسون♥    ʕ´•ᴥ•`ʔ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وقتی کسی قدش بلند بشه دستاشم بلند میشن پس فاصله ی دوسر آستین هم افزایش پیدا میکنه ولی نه زیاد

خب سر شونه ها چطور آخه قد بلندم اما لاغر می‌خوام ببینم چطور میشه

کوتاه می‌کنی مدل چادر خراب نمیشه؟

نه دیگه

از همه طرف مثلاً پنج سانت کوتاه میشه 

البته من جلوی چادر یکی دو سانت کوتاه تر جاهای دیگش میکنم ،چون جمع نمیکنم همینجوری باز میندازم میره زیر کفشم

بچه ها چه پارچه ای برای چادر عربی بهترینه

بستگی داره چقدر بخای هزینه کنی 

من دو سال پیش خریدم ۲۵۰۰ ،امسال دوباره میخواستم بخرم شده بود ۳۶۰۰ دیگه یکی ضعیف تر برداشتم شد ۲۶۰۰

بستگی داره چقدر بخای هزینه کنی  من دو سال پیش خریدم ۲۵۰۰ ،امسال دوباره میخواستم بخرم شده بود ۳ ...

قیمت ها رو می دونم عزیزم نوع پارچه اش منظورم مثلا پارچه سندس کره خوبه یا بهتر از اون چیه که مشکی باشه و چروک نشه و ...

قیمت ها رو می دونم عزیزم نوع پارچه اش منظورم مثلا پارچه سندس کره خوبه یا بهتر از اون چیه که مشکی باش ...

اگه بدون چروکی و نخکش و مشکی میخوای کرپ خوبه 

ویدا کره اصل هم عالیههههه خودم دارم هم مشکیه هم نخکش نداره هم چروک نمیشه ولی سنگینه

قیمت ها رو می دونم عزیزم نوع پارچه اش منظورم مثلا پارچه سندس کره خوبه یا بهتر از اون چیه که مشکی باش ...

من شنیدم ندا امارات یا ندا پرنسس پارچه های درجه یکی هستن اما قیمت بالایی دارن