2733
2734
عنوان

باور نکردنی وحق 😐😐😑

121 بازدید | 8 پست

دیشب با همسرم تو بالکن نشسته بودیم که صدای یه دختر و پسر تو کوچه بالا گرفت. پسر، کفشایی که از قرار معلوم، یک ماه پیش برای دختر خریده بود رو از پاش درآورد و پابرهنه رهاش کرد و رفت.

دخترا، این نتیجه دوست شدن با آدمای دوزاری و چیپه. 

صداش کردم، صبر کن برات کفش بیارم. وقتی رفتم، رفته بود.

- مهشید

واقعا چراا؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کاش دخترامون و پسرامون از این رابطه های ابکی با کسی برقرار نکنن و روح و روان و قلبشونو راحت نابود نکنن.بخدا میرم خصوصا بالا شهر حالم بهم میخوره از دختر پسرایی که هییییچی براشون نهم نیست و میدونم و مطمئنم بعدا پشیمون میشن.

منظور شما این بود که دخترا خودشون را وارد دوستی های خیابانی و بی ارزش نکنن. اونوقت  بعضی ها می گن نباید چیزی را که برای کسی خریدی ازش پس بگیری😐

کنار آشیانهٔ تو آشیانه می‌کنم. فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم. کسی سوال می کند به خاطر چه زنده ای؟و من برای زندگی تو را بهانه می‌کنم.