2733
2734
عنوان

مواد مخدر لطفا بیاییییید

175 بازدید | 22 پست

سلام من میخوام درباره ی مواد مخدر به پلیس گذارش بدم با چه شماره ایی تماس بگیرم هر شماره ایی رو بگیرم جواب نمیده لطفا اطلاعی دارین کمک کنین ممنون میشم

؛𝑩𝒆𝒂𝒖𝒕𝒚 𝒐𝒇 𝒂 𝒈𝒊𝒓𝒍 𝒊𝒔 𝒂𝒄𝒄𝒐𝒓𝒅𝒊𝒏𝒈 𝒕𝒐 𝒉𝒆𝒓 𝒃𝒆𝒍𝒊𝒆𝒇𝒔 قشنگیه یه دختر به باورهاشه.💜☁️️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چی کی 

میخوام یه گزارش در مورد فروش مواد به پلیس اطلاع بدم با چه شماره ای تماس بگیرم؟؟؟ 

نمیدونم صد و ده رو بگیر. البته فکر نکنم به مواد مخدر در حد مصرف شخصی کاری داشته باشن 

ببین گلم مصرفی شخصی میکنه این یک به همه پسرامون تعارف میکنه بیشترشونو معتاد کرده 110 زنگ زدم جواب نمیدن نمیدونم چرا😔

نمیدونم صد و ده رو بگیر. البته فکر نکنم به مواد مخدر در حد مصرف شخصی کاری داشته باشن 

نظامیا حقوقشون کمه دیگ التماس پلیسم کنی نمیا مگر درحد قتل

دارم تمام زورمو میزنم رویاهام حسرت نشن و وقتی بزرگ شدم ی پوزخند بزنم و بگم چی فکر میکردم چی شد🎻🏊‍♀️🏋‍♀️🚵‍♂️🗒📚🪡💊🩺
کسیروبدبخت نکن پاشومیخوری بذارروزگارخودش دهنشوسرویس کنه

گلم همه رو بدبخت و معتاد کرده!! 

کسیروبدبخت نکن پاشومیخوری بذارروزگارخودش دهنشوسرویس کنه

بدبختش نکرده واقعا کمکه بهشون 

دارم تمام زورمو میزنم رویاهام حسرت نشن و وقتی بزرگ شدم ی پوزخند بزنم و بگم چی فکر میکردم چی شد🎻🏊‍♀️🏋‍♀️🚵‍♂️🗒📚🪡💊🩺
ببین گلم مصرفی شخصی میکنه این یک به همه پسرامون تعارف میکنه بیشترشونو معتاد کرده 110 زنگ زدم جواب نم ...

فکر نمیکنم پلیس تو این مورد دخالت کنه. مگه اینکه شاهد داشته باشی فروش مواد مخدر انجام میده

گلم همه رو بدبخت و معتاد کرده!! 

معتاد جماعت ترکش مرگشه اونایب ک از مصرف دیگ ترک نمیکنن وبرنمیگردن خیللللی کمن شاید یک درصد همه برمیگردن

فکر نمیکنم پلیس تو این مورد دخالت کنه. مگه اینکه شاهد داشته باشی فروش مواد مخدر انجام میده

همسایه ما رسما گل میکاره پلیس خبر دادم نیومد خواهر چی میگی

2706