2733
2734

متاهلای عزیز میخام مشورت بدین بهم 

اگه یک نفر خیلی با شخصیت و مودب باشه ولی استایلش و قدش  معمولی باشه بنظرتون مناسبه؟

بین اخلاق و ظاهر کدومش مهم تره؟

ظاهر واقعا طبیعی و تکرای میشه یا شعاره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هر دو مهمه 

تکراری هم نمیشه 

باید به دلت بشینه چون مهمه 

تو میخوای اون ادمو بغل کنی ببوسی رابطه جنسی داشنه باشی پس باید برات جذاب باشه که کشش داشته باشی بهش 

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)

هر ادمی معیارای خودشو داره برای من اخلاق مهم تره اما ممکنه شما نتونید با چن سانت کوتاهی قد کنار بیاین این مسئله ایه ک هیچ کسی نمیتونه کمکتون کنه باید تو ذهن خووتون به نتیجه برسید اگ طبق گفته های اطرافیان و ما پیش برین ممکنه بعدا پشیمون بشین

من باشم اگه با طرف حال کنم هیچی مهم نیست برام ولی ظاهر مهمه ولی نه اونقدر یعنی اینکه تو از ظاهر ازدواج کنی اخلاق طرفو ببینی خوشت نیاد از قیافه اش زده میشی طرفو دوست داشته باشی قیافشو تحمل میکنی

ب نظر خودت ظاهر مهمه باطن عزیزم؟تو این دور زمونه آدم خوب خیلی کمه اصلا ظاهر مهم نیست مهم قلب آدم هاست ،سیرت مهمه ن صورت دختر خوب، قیافه و استایل ی مدت ک گذشت تکراری میشه،زندگی ک‌یکی دوروزه نیس،سعی کن منطقی و ی کم بزرگونه ب این موضوع فک کنی خانم گل.

وفا و‌تعهد نباشه هیچ کودوم ب چشم نمیان.مهربون ترین قشنگ ترین ادمم باشن تعهد نداشته باشن از چشم میفتن بقیه چیزا دیگه مهم بنظر نمیاد

دلا خوو کن به تنهایی🍁🍃که از تن ها بلا خیزد🍁🍃

ببین واقعا استایل و..  مهمه ولی نه اندازه اخلاق چون تو داری با اخلاقش زندگی میکنی تا اخر عمرت اگر بد باشه تو هر ثانیه قراره پیر تر شی و دعوا داشته باشی 

ولی استایل و..  مهمه چون اگر به دلت نشینه واقعا اذیتت میکنه در اینده 

وقتی قهوه میخوری، از تلخیش لذت میبری.. اما وقتی بادوم بخوری و تلخ باشه میندازیش دور... چون از بادوم انتظار تلخی نداری! بحث بحثه انتظاره🌚✨

برای من  نظر شخصیمه 

اول این که خودش عرضه داره کار کرده یا نون خور پدر مادرشه اون خونه ماشین یا هر سرمایه ای که داره حتی کم خودش به دست اورده یا بهش دادن

بعداخلاق کلیش این که بلده با یه خانم چجوری برخورد کنه و احترام بذاره 

بعد خانوادش رو مخ و سمی نباشن 

بد قیافه و استایل و نظات این چیزا

عزیزم مهم نیست اون فرد جذابه یا معمولی مهم اینه برای تو جذاب و خواستنی باشه و این خیلی مهمه همونطور که یه کاربر بالاتر گفت تو با اون فرد قراره یه عمر رابطه فیزیکی و احساسی داشته باشی

اخلاق ولی مهم تره چون حتی اگه از نظرت جذابترینم باشه ولی اخلاقن به هم نخورید زندگی زهر میشه واقعا

کلا هردوش خیلی مهمن اخلاق درجه اهمیتش بالاتره

ولی جنگ حق هیچ بچه ای نیست💔گرسنگی حق هیچ بچه ای نیست💔گلوله حق هیچ بچه ای نیست💔درد حق هیچ بچه ای نیست💔فقر حق هیچ بچه ای نیست💔تا ابد مرگ بر اسرائیل🇵🇸
برای من  نظر شخصیمه  اول این که خودش عرضه داره کار کرده یا نون خور پدر مادرشه اون خونه ما ...

یکمم گذشته واسه من مهمه که رابطه هاش طولانی بوده منظورم اینه وفاداره شخصیتش یا از این شاخه به اون شاخه پریده و با هر کسی دوست شده 

2706