2733
2734

دنیا وفا نداره...

💔سید ابراهیم، مرد مهربان و خدمتگزار ایران، آسوده باش، دیگر وقت استراحت است... اما ما با دل تنگمان چه کنیم، دلمان برای چهره مهربان و صدای دلنشینت تنگ شده، کاش یکبار دیگر در قاب تلویزیون با ما سخن بگویی

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

به هیچکس پیش از اندازه خوبی نکن

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️

ازت نمیگذرم...❤😔

اینو همسرم وقتی دوست بودیم و بعد اومد خاستگاری گفت.وقتی که بابام چند روز بعد زد تو گوشش دم در منو دید همونجا اینو گفت و رفت.

۱۰سال برام جون کند و بهم رسیدیم.

گریم کرفت🥲

احادیث دو کلمه‌ای و سه کلمه‌ای که در کتاب غررالحکم از حضرت علی نقل شده، به نظرم خیلی جالب و قابل تامل و جالبه.  

هم از جهت فن بیان و بلاغت هم از نظر فشردگی مفاهیم یعنی یک مفهوم والا رو در کوتاه‌ترین حالت ممکن منتقل کردند.

مثلاً:

المکارم بالمکاره ( مکارم و والایی‌ها از مسیر ناملایمات به دست می‌آیند.) 

ارض تسترح (خشنود و رضایت‌مندانه زندگی کن تا آسوده باشی)

و...

قوی باش چون خدا کسی رو لب پرتگاه میبره که قدرت پرواز داشته باشه

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥

الا بذكر الله تطمئن القلوب❣

ایـن آیــه معـنـایـش ایـن نـیـست کــه بـا ذکـر خـدا دل آرام می گـیـرد….

این جمـله یعنی خـدا می گـویـد:
جوری سـاختــه ام تـو را کــه جـز بـا یـاد من آرام نـگیـری !!

?⊰⊰ تـفـاوت ظـریـفے است!!!!

اگر بیقرارے ؛ اگر دلتـنـگے ؛ اگر دلگیرے

?گیـر کـار آنجـاست کـه هـزار یـاد ، جـز یـاد او، در دلـت جـولـان میدهد.

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... 🌼🌼تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌼🌼🌼🌼السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌼🌼💜💜اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💜 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌼بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌼اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌼مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌼اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌼وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌼ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌼آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌼دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌼امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌼كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌼غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌼هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌼مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌼انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌼مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌼كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌼مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌼زره شير خدا بر تن و شمشير به دست🌼مى رسد منتقم حضرت زهرا حتماً🌼انتقام دَرِ آتش زده را مى گيرد🌼و به آتش بكشد آن دو نفر را حتماً🌼🌼🌼اللهم عجل عجل عجل لولیک الفرج🌼🌼🌼
2706