2752
2734
عنوان

اولین باری که رفتیم بیرون . .

226 بازدید | 20 پست

سرماخورده بودم پریود بودم بشدت عصبی  . .

اینم جوابمو نمیداد خواب بود بدتر عصبی میشدم 

بالاخره از خواب بیدارشد پاشد اومد سرقرار  

اووووف بچها مژه هاااش 

حتی دست هم نداد

من از استرس میلرزیدم  

میخاستم رمز مبایل رو باز کنم دستم میلرزید

اینم هی میخندید بهم . .

خداا

همش اینا دارن تو مغزم رژه میرن نمیتونم فراموشش کنم خداااااااااااااا

خدا دختر خوبی میشم لطفا عشقمو برگردون لطفااا

بچها دعام کنین توروخدااا دعا کنین برگرده ن واقعا کسیو نمیتونم جایگزینش کنم

امتحان کردم نمیتونممممم

الهی دورش بگردم حرفاش شده تیکه کلامم

خدایا لطفاااا  

خدایا هرچی تو بگی فقد عشقم برگرده

بچها ختمی چیزی بلد نیستین؟؟

تو مثل مورفین میمونی برای من معتادم به بودنت الان که نیستی حالم بده نه خواب درست دارم نه خوراک درست . .میشه برای رسیدنم به عشقم برام یه صلوات بفرستین ممنونم ازتون

دلیل کات کردنتون؟؟

زن‌اینده ممد‌هستم😍😂(ولی‌خب‌شما‌همون‌حال‌رو‌در‌نظر‌بگیرید)😂کاربری بنده سر دلایلی بسیاررر چرت تعلیق شده و کاربر جدیدد نیستم دوست عزیزززززز!😂🌱طرز‌حرف‌زدن‌شما‌نشانه‌شخصیت‌شماست‌،پس‌توهین‌نکن!با‌تچکررر✨اگر‌امضامو‌میبینی‌برای‌رسیدن‌بهش‌برام‌صلوات‌بفرست🦋💙🥲

چند سالته

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب مجبور بودی بااون وضع بری سرقرار میگفتی الان شرایطشو نداری بعدا میرفتی حالا ناراحت نباش دعای معراج رو بخون کارسازه

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
دلیل کات کردنتون؟؟

مفصله . .خوانواده ها فهمیدن و..

تو مثل مورفین میمونی برای من معتادم به بودنت الان که نیستی حالم بده نه خواب درست دارم نه خوراک درست . .میشه برای رسیدنم به عشقم برام یه صلوات بفرستین ممنونم ازتون
چند سالته

19

خب مجبور بودی بااون وضع بری سرقرار میگفتی الان شرایطشو نداری بعدا میرفتی حالا ناراحت نباش دعای معراج ...

دعای معراج واسه جدب معشوقه هم کارساز هست🥲

زن‌اینده ممد‌هستم😍😂(ولی‌خب‌شما‌همون‌حال‌رو‌در‌نظر‌بگیرید)😂کاربری بنده سر دلایلی بسیاررر چرت تعلیق شده و کاربر جدیدد نیستم دوست عزیزززززز!😂🌱طرز‌حرف‌زدن‌شما‌نشانه‌شخصیت‌شماست‌،پس‌توهین‌نکن!با‌تچکررر✨اگر‌امضامو‌میبینی‌برای‌رسیدن‌بهش‌برام‌صلوات‌بفرست🦋💙🥲
مفصله . .خوانواده ها فهمیدن و..

اگر خانواده مخالفن هیچکاریش نمیشه کرد واقعا

ولی از نظرم اگر میدونین دلتون پیش همه منطقی حرف بزنین

19

اگ خانوادت مخالفن بیخیال شو

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
خب مجبور بودی بااون وضع بری سرقرار میگفتی الان شرایطشو نداری بعدا میرفتی حالا ناراحت نباش دعای معراج ...

خودم دلم میخاست ببینمش  

ما فامیل بودیم اما اون تا حالا منو ندیده بود دو سه هفته ای بود فقد چت میکردیم شب قبلش مهمونی داشتیم اومد برای اولین بار دید منو تاپیکش هنوز هست چقددد ذوق داشتم . .

روز بعدش خودم خیلی دلم میخاست ببینمش

دعای معراج واسه جدب معشوقه هم کارساز هست🥲

همه کار سرچ کن ببین چیا نوشته

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
چندسالته؟ بعدشم یکم برای خودت ارزش قائل باش با اون حالت پاشدی رفتی سرقرار!

19

خودم خیلی دلم میخاست ببینمش 

2706