2752
2734
عنوان

چند توصیه برای دختران جوان دم بخت

| مشاهده متن کامل بحث + 1040 بازدید | 56 پست
براچی برگردیم درخواست کمک کنیم؟ دختر تا به استقلال نرسیده و تحصیل نکرده و شغل حسابی ندارم بهتره ازدو ...

نه منظورم اینا نبود عزیزم

من چون اطرافم دیدم گفتم

مثلا با شوهر به مشکل خورده و میخواد برگرده خونه پدرش قبل ازدواجم کلی دعوا کرد که من این شوهرو میخوام واقعا سخته اینطوری برگردی

کاربری دو دوست.

همش رو میپذیرم اما بند چهارم رو ...

به نظرم یه خانوم تا زیر سقف نره شناخت واقعیو از همسرش پیدا نمیکنه حتی اگه جلسات زیادی تحت مشاور باشن 

و بهتره تا زمانی که از نظر تحصیلات شغل مهارت و یا هر هدف دیگه ای اوکی نشده سریع باردار نشه و سرنوشت خودش و فرزندشو خراب نکنه 

یه مادر قوی و مستقل باشه  نه یه مادر ضعیف و ناراحت و پر از حسرت 

اشکال نداره حالا اگر 5الی 6سال فاصله بذاره 

زود باردار شدن هم به همون نسبت آدم رو زود می‌شکنه

برای باردار شدن واقعا آدم باید آمادگی مادر شدن رو داشته باشه 

هر چند نظرات متفاوته 

تصمیم من که اینه 

نام مستعار من یادآور این است  هر یک از ما مسئولیم با سخت کوشی ابرقهرمان زندگی خودمان باشیم مبارزه ی من با خود دیروزم منصفانه ترین جنگ دنیاست -

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه برای دوری میگین آدم نباید به هیچکس وابسته باشه بعدشم مگه قراره تا آخر عمر اونجا بمونم میام سر می ...

تا دچارش نشدی تا صبح هم واست توضیح برم فایده نداره حرف خودتو میزنی من ابجیم راه دور نرفته نبم ساعت فاصلشه ادم ب خونواده احتیاج داره تا دور نشدی متوجه حرفام نمیشی

مورد چهار رو بیشتر توضیح بدید لطفا

اگر شما بچه نخواستی خواستین جدا شین بعد چند سال، سن شما رفته بالا و ازدواج مجدد سخته براتون اما مرد اینجور نیس. ادمیزاد دلش بچه میخواد. 

یک مورد من اضافه کنم  هرکی هی عشقم عشقم به نافتون بست لزوما عاشقتون نیست ببین کی خیلی بهت توجه ...

احسنت 

امام علی میگن چه سکوتی دنیا را فرا می‌گرفت اگر هر کس به اندازه عملش سخن میگف 

حرف زدن کنتور نمیندازه که 

هنر به اینه که در عمل ثابت کنه 

مکرراً دیدیم آدما ی پر ادعا در عمل پوچ و هیچند 

نام مستعار من یادآور این است  هر یک از ما مسئولیم با سخت کوشی ابرقهرمان زندگی خودمان باشیم مبارزه ی من با خود دیروزم منصفانه ترین جنگ دنیاست -
نه منظورم اینا نبود عزیزم من چون اطرافم دیدم گفتم مثلا با شوهر به مشکل خورده و میخواد برگرده خونه ...

خب عزیزم منم گفتم براچی برگرده خونه پدرش؟

باید انگار مستقل باشه خونه جدا بگیره چرا بری با خانواده؟؟؟؟

خیییلی زنها تنها یا با بچه زندگی میکنند 

خب عزیزم منم گفتم براچی برگرده خونه پدرش؟ باید انگار مستقل باشه خونه جدا بگیره چرا بری با خانواده؟؟ ...

همه خانما شاغل نیستن و درامد ندارن که برن خونه بگیرن شما سطح بالا فکر میکنین

کاربری دو دوست.
براچی برگردیم درخواست کمک کنیم؟ دختر تا به استقلال نرسیده و تحصیل نکرده و شغل حسابی ندارم بهتره ازدو ...

مشخصه خیلی جوانی. همه چیز شغل نیست. من شغل و استقلال مالی خوبی دارم

همیشه خودتونو بالا ببرید جوری رفتار کنین که بهتون احترام بزارن هر چی خواستن بهتون نگن...

کاش تو بودی توی سرنوشتم،کاش غم مهمان دائم خانه ی دلم نبود.کاش فقط با خیالت طی نمیشد زندگی من.

فقط اون قسمت بند کردن طرف مقابل با بچه مضحک خالصه انقدر بچه ی طلاق دیدم که بهتون توصیه میکنم هیچ بچه ای رو به خاطر همچین چیزی به این دنیا نیارید وگرنه آه اونا تا آخر عمر دنبالتونه اول خودتون به بلوغ برسید بعد ببینید طرف مقابل لیاقت و ظرفیت پدر شدن داره بعد بچه دار شید باور کنید پرورش دادن گل و گیاهم سواد میخواد

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠
2706