2733
2734
عنوان

چند توصیه برای دختران جوان دم بخت

1040 بازدید | 56 پست

1.با شهر غریبه ازدواج نکنید

2.با ادم اجتماعی و سر و زبون دار  و مستقل فکری ازدواج کنید

3.با آدم با اصالت و خانواده ازدواج کنید. 

4.اگر بعد از ازدواج اوکی بودین سریع بچه دار شین.چون بعدها بچه دار نشین مرد راحته اما زن به جایی بند نیس. 

5.شرط اول ازدواج رضایت پدر و مادرتون باشه. خانواده راصی باشن. 

دوستان روشن فکر و بی تجربه ریپلای نکنن لطفا

مورد چهار و پنج و خیلی قبول دارم

💔سید ابراهیم، مرد مهربان و خدمتگزار ایران، آسوده باش، دیگر وقت استراحت است... اما ما با دل تنگمان چه کنیم، دلمان برای چهره مهربان و صدای دلنشینت تنگ شده، کاش یکبار دیگر در قاب تلویزیون با ما سخن بگویی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یک و چهار رو قبول ندارم.

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
با احازه اسی تروخدا تاپیک قومیت رو مال من گزارش کنید بعدم لایکم کنین تا براتون صلوات بفرستم دعاتون ...

تاپیکتون رو پیدا نکردم متاسفانه😅

میگف..فقد مرگ میتونه مارو از هم جدا کنه و مرگ.. دختری بود با موهای قهوه ای  و کمی زیباتر از من  

چرا رضایت خوانواده مهمه؟

تو مثل مورفین میمونی برای من معتادم به بودنت الان که نیستی حالم بده نه خواب درست دارم نه خوراک درست . .میشه برای رسیدنم به عشقم برام یه صلوات بفرستین ممنونم ازتون

چار رو توضیح بده چرا؟!

زود بچه دار شیم ک چی؟

یه سری نی نی سایتیا اونقدرررر دوست داشتنین و مهربووون ک آدم دلش میخواد برشون داره جاشون کنه تو قلبش❤️یه سری نی نی سایتیام!هعییی💔🤧بیخیال اصلا نمیگم ولشون کن همون قبلیا رو عشقه🥳🥰😍
اسی واقعا خیلی به مورد های خوبی اشاره کردی🙂

البته بجز ۱😄

دلیل نمیشه من چون توی این  شهر بزرگ شدم بایدم با یکی از همین شهر ازدواج کنم🙄

میگف..فقد مرگ میتونه مارو از هم جدا کنه و مرگ.. دختری بود با موهای قهوه ای  و کمی زیباتر از من  

یک مورد من اضافه کنم 

هرکی هی عشقم عشقم به نافتون بست لزوما عاشقتون نیست ببین کی خیلی بهت توجه میکنه و علایق و نیازات براش مهمه

براتون آرزو میکنم هیچ وقت حروم نشید ، حروم آدم اشتباه ، مکان اشتباه ، رشته اشتباه و ... :)                
2706