2752
2734
عنوان

اگه مادرشوهرتون فرق بزاره بین شما جاری!!لطفا بیابن

| مشاهده متن کامل بحث + 754 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هروز می‌شنوم و میبینم.یاد تنهایی خودم میفتم واقعا ازش نمیگذرم

هرچی بیشتر حرص بخوری از جیبه خودت میره الان اونا دارن راحت زندگی میکنن شما اینجا داری خود خوری میکنی فقط برات بشه درس عبرت ک ب هرکس ب اندازه خودش لطف و مهربونی بکن تمام

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس یه مشکل خیلی بزرگ تو کار شوهرم افتاده میشه براش دعا کنین هرچه زودتر گره از کار شوهرم باز بشه
ظاهر که برعکسه هیچ وقت رفتارش نشون نداد ولی جاریم بی محلی می‌کرد.میکفت تا سر کوچه ام باهاش نمیرم ولی ...

خب شما هم رو ندید بهش شاید به خودش اومد 

بعضی ها این مدلی هستند هرچی بیشتر پس زده میشن بیشتر جذب اون آدم میشن 

در جستجوی آنچه که برایم مقدر نکرده ای خسته ام مکن ✨

یک کلام

توقعتون از همه قطع کنید تا با آرامش زندگی کنید💙

💔سید ابراهیم، مرد مهربان و خدمتگزار ایران، آسوده باش، دیگر وقت استراحت است... اما ما با دل تنگمان چه کنیم، دلمان برای چهره مهربان و صدای دلنشینت تنگ شده، کاش یکبار دیگر در قاب تلویزیون با ما سخن بگویی

من هفت ساله ازدواج کردم مادرشوهرم کلا دوبار اومده خونمون

توی کل بارداریم نیومد و البته ما رو هم دعوت نکرد

اما جاریم نه ماه خونه مادرشوهرم استراحت مطلق شد و موند

والا برام مهم نیست اینقدر قربون هم برن که زیاد بمونه براشون⁦✌️⁩😃

(من ملکه آبی پوش ملکه علم عشق و ثروت هستم)...فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .

حرفاتو باید با طلاقاب گرفت زد ب دیوار هم عروس من تندددووحشی حتی حاضرنیست ی لیوان جابجاکنم البته من مادرشوهرم رحمت خدا رفته زن باباش هفته ای دوس باراینورواونوره من حودم غذا درست کنم خونشون تمیزمیکنم بعداحترام اون وبچش وبیشتر میکنه هییی

نصیحت امشب:تا دلتون بخواد پولدار گرسنه دیدم تحصیل کرده بیشعور دیدم خوشگل بی شخصیت دیدمفقط آدم بودن و انسانیت داشتن مهمه رفیق!

میدونی بنظرم تو از مادرشوهر ناراحت نیستی تو از خودت ناراحتی و حقم داری

دیگه لطف نکن در حقش انتظارم نداشته باش... من هنوز جاری ندارم ولی بارها دیدم مادرشوهرم در مقابل خوبیام هیچ کاری نمیکنه دیگه منم محلش نمیذارم

اگه چیزی گفتیو جواب ندادم بفهم که رو مخمی حوصلتو ندارم😁

همش میگم خدا اول ب همه ی خونه ویلایی بده اخرازهمه من دیگ تحملشون ندارممم

نصیحت امشب:تا دلتون بخواد پولدار گرسنه دیدم تحصیل کرده بیشعور دیدم خوشگل بی شخصیت دیدمفقط آدم بودن و انسانیت داشتن مهمه رفیق!

من خودم عروسی هستم ک بین من و بقیه جاری هام فرق میذارن یعنی عزیز کرده شون منم اونا حرص میخورن 

تا حالا جای اونا نبودم بدونم چ حسی دارن ولی در کل حسادت میکنن و میترکن

همون mamane_elyar🤝   عضویت ۴۰۲/۱۰/۱۸

تورو خدا سر این چیزا خودتو ناراحت نکن

منم مث تو این روزا رو حتی بدترشو گذروندم و میگذرونم

تهش چیشد خودم افسردگی و پنیک گرفتم افتادم گوشه خونه

ب قرآن اونا چیزیشون نمیشه فقط تویی ک زجر میدی ب خودت

من اگر برگردم ب عقب لحظه ای واسه این رفتارا خودمو ناراحت نمیکردم چون واقعا ارزششو نداره😔😔😔

سلامتی روحی ندارم یساعت پیش قرصمو خوردم ولی مضطربم تو دلم آشوبه دائم

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌

عزیزم اینا چیزاییکه من بعد کلی عذاب کشیدن بهش رسیدم

۱بخاطر هیچ کس خودتو اذیت نکن و غصه نخور مگه اینکه یا عاشقش باشی یا زندگیت به نوعی بهش وابسته باشه

۲اگه کار خوبی می کنی به این فکر کن در آینده قطعا در حقم بدی میکنه ببین بازم انجام میدی؟اگه نه اصلا نکن چون نباید وقتی کار خوبی می کنی بعدا انتظار جبران داشته باشی

۳هیچ کسو نمی تونی مجبور کنی دوست داشته باشه و ازش بخاطر اینکه دوست نداره گله مند باشی جز پدر و مادر و همسرت

۴واقعا مادرشوهر و جاری و خواهر شوهر و...دوست داشتن و نداشتنشون مهم نیست یا فرق گذاشتنشون،فقط مهم اینه با احترام با هم برخورد کنید

ولی جنگ حق هیچ بچه ای نیست💔گرسنگی حق هیچ بچه ای نیست💔گلوله حق هیچ بچه ای نیست💔درد حق هیچ بچه ای نیست💔فقر حق هیچ بچه ای نیست💔تا ابد مرگ بر اسرائیل🇵🇸
2706