2752
2734
عنوان

زندگیم چقدر بد شده

664 بازدید | 55 پست

زندگی شخصیمو نمیگما . ب هر کی خوبی میکنم بدی میبینم 😔

چون ازادم یکم بیحجابم تو طایفه ای ک بد میدونن شوهرم میگه هرجا میری برو هر جور میگردی بگرد... ماشین دارم خودم میچرخم یکمم از حجاب ازادم ولی جورب نیستم ک روسریمو بندازم یا بلوز شلوار بپوشم ...

برا همون هیچ کس نمیزاره کسی با من بچرخه فک میکنن خرابم...

جهاز ابجیمو تنهایی چیدم کسی نبود  عروسیش .پاگشا .. دیدن خونش پاتختی کلی وسایل دادم کلی پول خرج کردم با پول خودم بردموشون یه هفته بعد عروسیشون شمال یه هفته شمال موندیم کلی گشتو گزار ... دامادمونو مامانش ب ابجیم گفتن با ابجیت نگرد عین اون میشی بعدا چادرو میزاری زمین میگی ب من ماشین بخرید عین اون میشی 🙃الان ۱ ماهه ابجیمو ندیدم . غیر اون بقیم هر چی خوبی کردم پشتم گقتن اون خرابه عین ما نیس 😊 . 

کاش زودتر بگن ادم انقد از خودش براشون مایع نزاره ‌ ... چقدر دلم شکسته . خاهرو از خاهر جدا کن 🤗

اینم بگم خانواده خودم یعنی مامانو بابامم همینن و مطمن داداشم زن بگیره براش هر کاریم کنم نمیزارن من به زن داداشم نزدیک بشم برا همون میخام اگه بهش زن گرفتن کاری نکنم ... 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

می فهمم عزیزم . متاسفانه تو کشوری زندگی می کنیم که ازادی رو فقط واسه مردا می دونن . ماشین زیر پای مرد باید باشه زن بابد بشینه تو خونه بچه بزرگ کنه . خیلیا هستن از رو حسودی این حرفا رو می زنن . چون چشم ندارن حال خوبت رو ببینن . اگه همسرت باهات همراهی میکنه هیچ وقت واسه حرف بقیه خودت رو تغییر نده . می فهمم تنهایی یا این حرفایی که مردم پشتت می زنن حالتو بد میکنه ولی تهش همسرت و بچه هات کنارت می مونن 

هم اسمه آریانا گرنده  . با افتخار رئالی هستم . اگه بارسایی هستی ریپ نزن   
مگه اونا خود واقعیتا نمیشناسن

اولا شوهرم اجازه نمیداد الان ۵ سالی میشه شوهرم خوب شده بهش گفتم برام دوچرخه بگیر ببرم پارک سوار شم گفته برات ...اما اینا این چیزا رو عار میدونن فقط یه رفیق دارم اون خوبه  دوستامم بقیشونم هستن ولی میان خونه من بریز بپاشم میکنن ب من میرسه میگم بیام بشینینم میگن خونه نیستیم ولی کافیه بگم شما بیاید همشون میریزن میان اینجا

اینم بگم خانواده خودم یعنی مامانو بابامم همینن و مطمن داداشم زن بگیره براش هر کاریم کنم نمیزارن من ب ...

حالا بزار داداشت زن بگیره . الان پسرا کمتر قبول می کنن خانواده براشون زن بگیره . اگه داداشت خودش زنشو انتخاب کنه خدا رو چه دیدی شاید هم فکر تو بود

می فهمم عزیزم . متاسفانه تو کشوری زندگی می کنیم که ازادی رو فقط واسه مردا می دونن . ماشین زیر پای مر ...

شوهرم میگه تو خوب باش تو ناراحت نباش مادر شاد باش ماله بچه ها هر جا میری با ماشین برو هر جی میخای بخر هر جور دلت میخاد بگرد ‌..ما کلن تو طایفه از اینا نداریم برا همون کسی سمت من نمیاد . اخه دیگه از خاهر بعدیع من خودم ابجیمو بزرگ کردم هر روز با شوهرش خونه ما شام بودن ولی مادر شوهرش گفته ابجیت نیاد خونت😊

اولا شوهرم اجازه نمیداد الان ۵ سالی میشه شوهرم خوب شده بهش گفتم برام دوچرخه بگیر ببرم پارک سوار شم گ ...

دوست پایه داری . همسر همراه داری . باور کن اینا ارزشش از فامیل بیشتره 

شوهرم میگه تو خوب باش تو ناراحت نباش مادر شاد باش ماله بچه ها هر جا میری با ماشین برو هر جی میخای بخ ...

شوهرت امروزیه . تو ده قرن پیش نمونده . نیومدن خواهرت رو بزار پای افکار سمی مادر شوهرش و تلاش خودش برای نگه داشتن زندگیش 

حالا بزار داداشت زن بگیره . الان پسرا کمتر قبول می کنن خانواده براشون زن بگیره . اگه داداشت خودش زنش ...

داداشم دوس دخترش منو فالو کرد اومد تو پیجم حرف زد دختر خوبی بود منم خوب باهاش حرف زدم گفتم کنار هم خوش باشید ولی شبش داداشم گفته بود ابجیمو بلاک کن . از همون جا فهمیدم اینم عین هموناس میخام یه موقه زن گرفت کنار باشم جلو چششون نباشم . من کلن مهربونم هیچ وخ بد کسیو نمیخام خونه همسایمون اتیش گرفت تا الان همه کار براشون کردم همه همسایه ها دوسم دارن از خانواده شانس نیاوردم ... احساس میکنم همسایه هام خانواده ترن برام ‌‌‌‌.. 

شوهرت امروزیه . تو ده قرن پیش نمونده . نیومدن خواهرت رو بزار پای افکار سمی مادر شوهرش و تلاش خودش بر ...

اصلا از اون روزی ک ابجیم سره من با اونا دعوا کرد دیگه ن زنگ زدم ن میرم ن خونه مامانم میاد میرم بهشم گفتم زندگیت مهم تره حلالت نمیکنم سره من بحثت بشه ازش قول گرفتم هیچ وخ سره من بحث نکنن . ولی خب خودم دلم گرفته چون خودم بزرگش کردم بند بند وجودم وصله بهش بود .عاشقشم . شوهرشم خوبه افکارشون همینه کاری ندارم فقط خوشبخت باشه

شوهرم میگه تو خوب باش تو ناراحت نباش مادر شاد باش ماله بچه ها هر جا میری با ماشین برو هر جی میخای بخ ...

پس نتیجه میگیریم که در وجود تو یک روح زنده هست

و زندگی خوب و خوشبختی داری پس بیخیال حرف مردم

این مشکلات هستن که رشدت میدهد...
داداشم دوس دخترش منو فالو کرد اومد تو پیجم حرف زد دختر خوبی بود منم خوب باهاش حرف زدم گفتم کنار هم خ ...

ای بابا . عزیزم خداروشکر اطرافیانت ادمای خوبی هستن حالا شاید نتونن خلا نبود خانواده رو جبران کنن ولی حداقل بهت احترام میزارن و اونجور که هستی دوست دارن . مجبورت نمی کنن مثل اونا باشی

2706