2752
2734

پریروز عصب کشی کردم اصلا دردش قطع نشده دندون فک پایینم به اونیکی دندونامم فشار میاره میزنه گوشم از گوشم به چشم و سرم.تو این دوروز ۱بسته نوافن و دو بسته ژلوفون تموم کردم دیگه ژلوفونم دردشو نمیندازه و نوافن هم فقط۲ساعت آرومش میکنه.نگران معدمم میترسم آسیب برسه بهش

منم این شبا لامصب دندون عقلام یادشون میاد درد بگیرن

زندگی درد داره دیدی داره خوش میگذره بترس..... اگر غلط مینویسم بخاطر اینه تند مینویسم چک نمیکنم دیگه شورمنده❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ای بابا واقعا بد دردیه هست با مشورت پزشک 

ببین آمپول دگزا یا کتورولاک شاید بهت داد

نا امید از تمام دارو ها...نا امید از دعای هر ساعت...چشمم اما خلاف پاهایم ،رو به دروازه ی خراسان است!

عصب کشی درد داره؟😰

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
الان جمعست دکترا نیستن😭

دکتر عمومی هم فکر کنم بری حله

شیاف دیکلوفناک هم خوبه

نا امید از تمام دارو ها...نا امید از دعای هر ساعت...چشمم اما خلاف پاهایم ،رو به دروازه ی خراسان است!

این همه    دارو  باعث  میشه   مسمومیت دارویی بگیر  

لطفا  بزو پیش  دکترت  شاید  دندون  کناریشه درد گرفته 

بعد از عصب کشی  دندون ب این شدت دیگه درد نمیکنه گلم 

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫
2706