2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

گلم به هیچ عنوان سیپرو نخور خیلی عوارض بدی داره تو اینده من میخوردم برای چاقی اثر هم داشت ولی بشدت بده چون توش کورتون داره اگه میخای چاق بشی گین آپ بخور من ۵۵ بودم تو سه ماه رسیدم به ۷۰ فقط دقت کن اصل باشه چون فیکش خیلیی مضره

میدونی دگزا جذب کلسیم رو کاهش میده و به پوکی استخوان و خرابی مفاصل منجر میشه ؟ میدونی من ی مدت سیپر ...

میگی چکار کنم؟ 

اصلا بدون قرص چاق نمیشم حتی یه کیلو (ولی حس میکنم قرص ها اثر دارن؟ 

باید دِلِت دریا باشه ، تا خدا بهت کِشتی بده.!🌝🪴       سر سنگين باشى، پشت سرت حرف ميزنن شوخ طبع باشى، پشت سرت حرف ميزنن، ببين ! هرجورى كه باشی پشت سرت حرف ميزنن، از خدا بزرگتر داريم؟ اين روزها پشت سر خدا هم حرف ميزنن! ديدى كه دارن وجود خدا رو تكذيب ميكنن پس خودت باش🩵 بى ترس و واهمه از خود بودن، اين مردم، خالق خودشون رو هم زير سوال بردن چه برسه به من و تو، راحت باش🤍🍭🥂

یه چیز میگم و میرم ....

دگزامتازون استخوان سر ران رو سیاه میکنه ....

سیپروهپتادین عصبهای مغذت رو اگر میخای تن سلامت داشته باشی برو دکتر تغذیه قول میدم تپل بشی هزینه ای نداره 

فقط باید غذا بخورید 

قبلش آزمایش خون بده ببین شاید تیروئید داشتی ک لاغر هستی

بعد مخمر آبجو بهتر از اون قرصا هست 

عرق یونجه بهتره 

دنبال پودرها هم نباش ک نازایی میاره 

من از ۵۰ کیلو در عرض چند سال الان ۷۴ کیلو شدم بدون دارو فقططط غذا رو اضافه کردم ب خودن و آینده آسیب نزن لطفا اگر سنت کمه فقط بخورررر هر چی ک دم دستته دائم سیب‌زمینی و تخم آبپز بخور

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه خوب  امیدوارم ماله منم همینطور باشه خخخ

😂دو هفته اینا گذشت بیا نتایجت رو بهم بگو 

باید دِلِت دریا باشه ، تا خدا بهت کِشتی بده.!🌝🪴       سر سنگين باشى، پشت سرت حرف ميزنن شوخ طبع باشى، پشت سرت حرف ميزنن، ببين ! هرجورى كه باشی پشت سرت حرف ميزنن، از خدا بزرگتر داريم؟ اين روزها پشت سر خدا هم حرف ميزنن! ديدى كه دارن وجود خدا رو تكذيب ميكنن پس خودت باش🩵 بى ترس و واهمه از خود بودن، اين مردم، خالق خودشون رو هم زير سوال بردن چه برسه به من و تو، راحت باش🤍🍭🥂
گلم به هیچ عنوان سیپرو نخور خیلی عوارض بدی داره تو اینده من میخوردم برای چاقی اثر هم داشت ولی بشدت ب ...

گین آپ قبلا خوردم رومن تاثیر نداشت زیاد همون یه کم هم که اضافه کردم برگشت داشت

گلم به هیچ عنوان سیپرو نخور خیلی عوارض بدی داره تو اینده من میخوردم برای چاقی اثر هم داشت ولی بشدت ب ...

من پودر گین اپ هم خریدم شکلاتی عین اسید میمونه مزش

میگی چکار کنم؟  اصلا بدون قرص چاق نمیشم حتی یه کیلو (ولی حس میکنم قرص ها اثر دارن؟

من ۴۶ کیلوم با قد ۱۶۰ 

تو بگو من چه کنم ؟

ولی دارو نمی‌خورم 

مولتی دیلی یا ویتامینی چیزی میخورم فقط 

این داروها جز عوارض چیزی برامون ندارن 

بالاخره منم دارم زائر کربلا میشم انشاالله تا پایان خرداد (در کمال ناباوری و کااااملا یهویی انشاالله قسمت شماهم )قربونت برم ارباب که انقدر قشنگ و یهویی طلبیدی ** اخرش مرغ دل تنگ و بیقرارم رو میارم پر میدم تو بین الحرمینت سالها قبل برای یک حاجتی مدام زیارت عاشورا خوندم (شش ماه تمام فقط یکی دو شبشو دیر خوندم) اما به اونی که خواستم نرسیدم منم ناامید شدم از آقا یکی دو سال بعد دلم همین طوری  هوای زیارت عاشورا کرد شب خوندم و خوابیدم  فرداش هنوز از خواب بیدار نشده بودم ک شوهرم زنگ زد گفت کربلا میایی ؟ میخوام اسممونو بنویسم ( معجزه ) آخ حسین جانم ، بند دلم. خلاصه ک بچسبید به زیارت عاشورا و هیچچچچ وقت ناامید نشید این اقا پسر مولاست ک شام شبشو میبخشد و پسر حضرت فاطمست ک لباس عروسیشو بخشید ***منتظر سفر نامم به همراه عکس باشید دعا گوی همه نی نی سایتی ها خواهم بود و در آخر ی صلوات از طرف من هدیه به امام حسین کنید اگه دوست داشتین اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و سر المستودع فیها به عدد ما احاطه بهی علمک
2706