2733
2734

من به دوستام که میگم میگن برو کات کن

خب من اگر میخواستم و میتونستم کات کنم که راحت بود نمیتونم الان آمادگی روحیشو ندارم 

آدم بی توجهی هست الان یک هفتس همو ندیدیم با اینکه به هم نزدیکیم

من هیچوقت به روی خودم نمیارم تا کوچیک نشم 

دیگه دیروز گفتم آخه این چه وضعیه نه حرف می‌زنیم نه اینکه همو میبینیم 

گفتم حداقل هفته ای یکبار همو ببینیم گفت باشه و ناراحت نباش و اینا باور کن خودمم کار دارم به تفریح و گردش نیستم منم دیگه کشش ندادم بحث رو 

اگر امروز نیاد میشه دقیقا یک هفته 

محبت آنچنانی هم نمیکنه وقتی دیر به دیر می‌بینمش کلا تا مرز بی احساسی و کات پیش میرم 

می‌دونم اون خودش باید اشتیاق داشته باشه بیاد من نباید بگم ولی خب منم یک حقی دارم

شما جای من باشین چکار می‌کنین و چجوری رفتار میکنین 

من به دستان خدا خیره شده ام، معجزه خواهد کرد❤️☔

اهمیت نده و کات کن اینطوری خودتو کوچیک میکنی 

فقط 27 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
توراباغیرمیبینم صدایم در نمی آید دلم می‌سوزد کاری ز دستم برنمی آید. باردارنیستم تیکر آزمونمه🐾🐧

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خواهر دوست پسره ها شوهرت که نیست تمومش کن بره مگه واجبه با آدمی بمونی که بهت توجه نمیکنه؟با همچین آدم چپی چجوری میسازی ایخدا

فقط 27 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
توراباغیرمیبینم صدایم در نمی آید دلم می‌سوزد کاری ز دستم برنمی آید. باردارنیستم تیکر آزمونمه🐾🐧
حرف زدن هم یک تایمی مشخص کنید هر روز حرف بزنید و بهش بگو ناراحت هستی وقتی حرف نمیزنید اگه واقعا دوست ...

وقتی صحبت میکنیم من آروم میشم و قبول میکنم 

ولی خب وقتی اینقدر فاصله میفته تو دیدار کلا من ناراحت میشم چون محبتی نمیکنه از دور حتی یک پیام میخواد بده انگار داره با همکارش حرف میزنه، مدلشه.

وقتی صحبت میکنیم من آروم میشم و قبول میکنم  ولی خب وقتی اینقدر فاصله میفته تو دیدار کلا من نار ...

چند وقته با هم هستید، اگه تایم کوتاهی هست هنوز عادت نکرده یا نمیتونه صمیمی چت کنه 

چند وقته با هم هستید، اگه تایم کوتاهی هست هنوز عادت نکرده یا نمیتونه صمیمی چت کنه 

نه خیلی وقته نزدیک دو سال 

کلا مدلشه کم پیش میاد بخواد جور دیگه باشه 

نه خیلی وقته نزدیک دو سال  کلا مدلشه کم پیش میاد بخواد جور دیگه باشه

تلفنی حرف میزنید، امتحان کردی 

اون تایم مشخص برای چت کردن انجام بده، هر چند روز یکبار هم زنگ بزن، اینطوری که فهمیدم سرد هست و دوست داره شما همیشه بری جلو 

تلفنی حرف میزنید، امتحان کردی  اون تایم مشخص برای چت کردن انجام بده، هر چند روز یکبار هم زنگ ب ...

تلفنی بدک نیست 

آره خب سرده، منم زیاد نمیرم یکی دو باری ضایه شدم بعدش بهم برمیخوره

بخاطر همین مکالمات و گفت و گو های سرد و کوتاهی داریم، حضوری یکم بهتره و یکم حس خوبی میگیرم که همونم کم میاد 

تلفنی بدک نیست  آره خب سرده، منم زیاد نمیرم یکی دو باری ضایه شدم بعدش بهم برمیخوره بخاطر همین ...

به نظرم بهتره یک دفعه جدی حرف بزنی و از ناراحتیت بگی و با هم حلش کنید، من نمیتونم زیاد راهنمایی کنم چون واقعا من اون اقا رو نمیشناسم شما بهتر میشناسی و بهت توصیه میکنم هر چی ناراحتی و دلخوری داری به خودش بگی تا باهم حلش کنید و بهترین رابطه رو بسازید 

2706