2752
2734

سنگینی سر دل احساس توده در گلو کم غذایی و سو هاضمه دارم غذام توی معده هضم نمیشه ده روزه اینطوری شدم آندوسکوپی رفتم توده نبوده و ننوشته کنسر یا سرطان و اینا ولی علایم من همچنان هستش ترشحات پشت حلق قورت میدم مدام و آروغ زیاد هم دارم کسی بوده خدایی نکرده تجربه شو داشته باشه اطرافیانش میشه بگید علایم شون چی بوده و چه درمانی شدند 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بابای من زخم معده داشت ولی دکترا تشخیص نمیدادن چه نوع زخمیه 

میگفتن معمولیه فقط داروی بیخود میدادن 

ماه پیش رفت پیش حسین فروتن تهران 

اون تشخیص داده سرطان معده بوده 

پیش یه دکتر خوب برو 

بعضی ها اندازه گاو حالیشون نیست الکی تجویز میکنن 

ایشالا که چیزی نباشه ولی پشت گوش ننداز بزار خیالت راحت شه

دکتر قبلی بابام آنقدر داروی بیخود داد بهش خوب نشد که هیچ به ریه هم ریشه زد 

خدا ذلیلش کنه😭😓

مگر مرگ ببرد مرا....
بابای من زخم معده داشت ولی دکترا تشخیص نمیدادن چه نوع زخمیه  میگفتن معمولیه فقط داروی بیخود می ...

االهی عزیزم انشاالله خیلی زود شفا پیدا کنند نگران نباشید و پیگیر درمانشان باشید من از کلینیک مسعود دکتر هومن هوشنگی نوبت گرفتم آیا به نظر شما دکتر خوبی هست یا نه

بابای من زخم معده داشت ولی دکترا تشخیص نمیدادن چه نوع زخمیه  میگفتن معمولیه فقط داروی بیخود می ...

بببخشید عزیزم علامت‌های دقیق بیماری پدرتون چی بود یعنی چه احساسی داشت میشه بی‌زحمت به من بگید دقیقاً چه علامت‌هایی داشت

بببخشید عزیزم علامت‌های دقیق بیماری پدرتون چی بود یعنی چه احساسی داشت میشه بی‌زحمت به من بگید دقیقاً ...

سوزش معده 

بالا اومدن اسید معده نفخ شدید درد شدید جوری که دولا میموند 

حالت تهوع و استفراغ جوری که اگه غذا سنگین میخورد به دقیقه نکشیده بالا میاورد

مگر مرگ ببرد مرا....
االهی عزیزم انشاالله خیلی زود شفا پیدا کنند نگران نباشید و پیگیر درمانشان باشید من از کلینیک مسعود د ...

واقعیت نشنیدم اسمشو 

دکتر حسین فروتن فوق تخصص و جراحی گوارش و کبد خیلی دکتر خوبیه نوبت های دیر به دیر میده چون خیلی شلوغه برای پدرم بعد از چهار ماه تماس گرفتن که نوبتتون شده 

به نظرم برو پیشش

مگر مرگ ببرد مرا....
سوزش معده  بالا اومدن اسید معده نفخ شدید درد شدید جوری که دولا میموند  حالت تهوع و استفر ...

ممن از سه ماه قبل احساس توده در گلو داشتم سکسکه طولانی آروغ زدن‌های زیاد در طول روز و گاز معده فراوان که من فکر می‌کردم که مشکل قلبی باشه به خاطر درد قفسه سینه چند بار بیمارستان رفتم و پزشک قلب گفت مشکل قلبی نداری ولی الان غذا سر دلم می‌مونه و سنگینی معده دارم و آروق زیاد و دفع کم و نمی‌دونم که مشکل از چیه من چنین سابقه‌ای اصلاً نداشتم خیلی نگرانم حالت تهوع نداشتم ولی زمانی که ماشین از روی سرعت گیر رد میشه تهوع دارم و اینکه صبح قرص امپرازول می‌خورم خوب می‌شم اما اگر قرص نخورم سنگینی سر دل دارم و بازگشت اسید معده به مری دارم

ممن از سه ماه قبل احساس توده در گلو داشتم سکسکه طولانی آروغ زدن‌های زیاد در طول روز و گاز معده فراوا ...

عزیزم مادرم هم این علایم رو داشت 

رفت پیش همین دکتر که گفت معده مشکلی ندارد 

اما سندروم روده تحریک پذیر داره 

دارو داده بهش 

تو آندوسکوپی گفتن که معده زخم داره؟؟؟

مگر مرگ ببرد مرا....
عزیزم مادرم هم این علایم رو داشت  رفت پیش همین دکتر که گفت معده مشکلی ندارد  اما سندروم ...

نه ننوشته زخم دارم فقط نوشته که مخاط دوازده نامنظم شده و ندولاریتی درشت رپیت شد دادم تبریز نمونه رو آزمایشگاه پاتولوژی هم جواب نوشته که بافت معده در اثنی عشر رویت شده که اینم نشون چندتا متخصص گوارش دادم آنلاین گفتند این تشخیصش سخته ولی موضوع مهمی نیست و اصلا ربطی به علایم من نداره نمی‌دونم والا گیج شدم 

عزیزم مادرم هم این علایم رو داشت  رفت پیش همین دکتر که گفت معده مشکلی ندارد  اما سندروم ...

بی زحمت میشه بگی چه دارویی داده بهشون ‌.

مادر شما هم باد شکم زیاد و آروغ زیاد و سنگینی سر دل و اینا داره ؟ دقیقا ؟

2706