2733
2734
عنوان

تا چند هفته میتونم بارداری مخفی نگه دارم؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 865 بازدید | 84 پست
 من در هر دو بارداريم تا هفته ١٤ به همسرم هم نگفتم و به اطرافيان هم ٥ ماهگي گفتيم. چون احتمال س ...

منم برای همين چیزا نمیخوام یگم از طرفی همسرم ممکنه سه تا بازه 15 روزه نباشه من مجبورم برم خونه بقیه نمیخوام کسی بفهمه باردارم رفتم خونشونو اینا میخوام خونه خودم باشم 

فقط 28 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منو همون ماه اول پیرزن های همسایه فهمیدم ،تجربه هاشون بالا هست زودی متوجه میشن

شکر خدا پیر زن نداریم که اینجوری دقت کنن😅یه مادر برزرگ دارم تونم تو این فاز ها نیست اصلا بخواد گیر بده بارداری یا نه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خواهرانه بهت میگم تا هر موقع که میتونی مخفی نگه دار البته بعد از تشکیل قلبش به مادر پدرت بگو منتها کسی خبردار نشه من چهار یا پنج هفته بودم تو یه مهمونی یسری فامیل هامون فهمیدن بعد کم کم پر شد دوستم دائم انرژی منفی میداد باید انکار می کردی نباید کسی بفهمه و... رشد بچم تو هفت هفته متوقف شد و قلبش تشکیل نشد نمیدونم ربطی داشت یا نه ولی سری بعد تا زایمان محاله بذارم کسی بفهمه

یکی از اقواممون 7ماهش بود به مامانش هم نگفته بود

ماشأالله 

اینجوری هم زشت میشه دیگه بقیه چه فکرایی میکنن آخه 

تا 7 ماه نگفتن هم خوب نیست ولی یکی دوماه عقب بردنش اشکال نداره به نظرم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خواهرانه بهت میگم تا هر موقع که میتونی مخفی نگه دار البته بعد از تشکیل قلبش به مادر پدرت بگو منتها ک ...

عزیزم😔

اشکالی نداره دیگه نگو تا هفته های 13، 12 

تا غربالگری اول حدودا تا 14 هفته به کسی نمیگم اصلا 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ماشأالله  اینجوری هم زشت میشه دیگه بقیه چه فکرایی میکنن آخه  تا 7 ماه نگفتن هم خوب نیست ...

دیگه این اولی دختر بود میخواست این یکی پسر بشه که دختر شده بود میدونست خانواده بهش حرف میزنن دیگه نگفته بود میترسید چیزی بهش بگن 

عزیزم😔 اشکالی نداره دیگه نگو تا هفته های 13، 12  تا غربالگری اول حدودا تا 14 هفته به کسی نمی ...

نه نمیگم اینبار هم اولین ذوق بارداریم بود کم تجربه و ساده بودم نتونستم انکار کنم ولی بدون انرژی بقیه یا حتی یه حسرت کوچیک رو جنینت خیلی تاثیر داره 

دیگه این اولی دختر بود میخواست این یکی پسر بشه که دختر شده بود میدونست خانواده بهش حرف میزنن دیگه نگ ...

پس تقصیر خود خانواده ها بوده با این تبعیض هاشون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم برای همين چیزا نمیخوام یگم از طرفی همسرم ممکنه سه تا بازه 15 روزه نباشه من مجبورم برم خونه بقیه ...

آخ دقیقا منم همسرم نبودش

اصلا حوصله دخالت اطرافیان رو نداشتم

فکر کنم حدودای سه ماهگی بود که بهشون گفتم

البته بعد از اینکه گفتم هم باز هم خونه کسی نرفتم. 

2706