2733
2734

من قد خودم مشکل دارم لطفا انرژی منفی نفرستید

ففط میخوام خوشحالیمو به اشتراک بذارم

دیروز تا۸شب سرکار بودم پریود شده بودم در حین کار همسرم پیام دادن که چطوری و چکار میکنی و...که من بهشون گفتم پریود شدم یکم اذیتم...

ایشونم پیام دادن وسیله داری نمیخوای برات بخرم بیارم که منظورشون پد بود گفتم ممنون هست تو کمدم

شب که اومدم خونه دیدم از بیرون جگر سفارش داده-میدونم زیاد خوب نیست ولی خب اینکه خودجوش واسم خریده بود خیلی ارزش داشت واسم-و دمنوش درست کرده بود بهمراه چند تا بادام گذاشته بود تو سینی

خیلی ذوق کردم😍همه این چیزا رو مدیون مطالعه و کاربرد درستشون تو زندگیم هستم

پ.ن: امضامو بخونید

خدایا شکرت😍

یه روزی به منم خیانت شد مردی که همه رویاهمو باهاش ساخته بودم ۶سال منتظرش بودم شناسنامه دختره و خودشو پرت کرد تو صورتم منو از ماشین پرت کرد پایین بی پول و بی پناه مردم منو رسوندن خونه همون موقع ها بود که پزشکا مشکوک به سرطان شدن زیر عمل سنگینی رفتم بخاطر عمل و افسردگی به۱۰۵کیلو رسیدم😭تا اینکه با همسرم آشنا شدم اولاش فقط میگفتم ازت متنفرم ولم کن ولی ولم نکرد پام موند...‌گفت همه چیو باهمدمیسازیم بهت قول میدم😍اسمش امیده خودشم امید زندگیمه❤الان من یه زن شاغل و خانه دار و شیرینی پز و ورزشکارم الان۶۸کیلوام😍درسته زندگی بالا و پایین های خودشو داره ولی بعد امید من شدم خوشبخت ترین زن دنیا❤پس تو هم اگه الان تو شرایط۵سال قبل منی بلند شو خودتو بتکون و ادامه بده که زندگی در جریانه رفیق💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😍😍پایدار

فدای شما بشم من

یه روزی به منم خیانت شد مردی که همه رویاهمو باهاش ساخته بودم ۶سال منتظرش بودم شناسنامه دختره و خودشو پرت کرد تو صورتم منو از ماشین پرت کرد پایین بی پول و بی پناه مردم منو رسوندن خونه همون موقع ها بود که پزشکا مشکوک به سرطان شدن زیر عمل سنگینی رفتم بخاطر عمل و افسردگی به۱۰۵کیلو رسیدم😭تا اینکه با همسرم آشنا شدم اولاش فقط میگفتم ازت متنفرم ولم کن ولی ولم نکرد پام موند...‌گفت همه چیو باهمدمیسازیم بهت قول میدم😍اسمش امیده خودشم امید زندگیمه❤الان من یه زن شاغل و خانه دار و شیرینی پز و ورزشکارم الان۶۸کیلوام😍درسته زندگی بالا و پایین های خودشو داره ولی بعد امید من شدم خوشبخت ترین زن دنیا❤پس تو هم اگه الان تو شرایط۵سال قبل منی بلند شو خودتو بتکون و ادامه بده که زندگی در جریانه رفیق💖

فسیل😍❤️

آرمین خدای موسیقی ایرانه✨ دیگه خودت تا تش همچیرو بخون... عاشق موسیقی (تلفیقی سبک آرمین خان) 🎵🎶 با افتخار و فاصله بی نهایت شدیداً بهترین خواننده فقططططططط آرمین 2afm 🎤🎸 صدامو داری؟ 🎤🎵🎶❤️ چیزی شده 🎤🎵🎶❤️چی شد صدا قطع شد 🎤🎵🎶❤️ بزن یه زنگ 🎤🎵🎶❤️ بگو کجایی 🎤🎵🎶❤️ نوستالژی 🎤🎵🎶❤️دمش گرم 🎤🎵🎶❤️ ناز شستم 🎤🎵🎶❤️ دوست دارم 🎤🎵🎶❤️بگو بینم 🎤🎵🎶❤️آلبوم تور کنسرتام (آهنگ طرفدارمه) 🎤🎵🎶❤️شماره جدیدم 🎤🎵🎶❤️دارم هواتو 🎤🎵🎶❤️حالا هی 🎤🎵🎶❤️عشق فقط آرمین زارعی❤️💜💛💙💚🖤🧡 

خداروشکر😍

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.
2706