2752
2734

سه روزه پشت سر هم معده درد وحشتناک دارم دارم میمیرم همش یه پام خونست یه پام دکتر خوب نمیشم چرا میرم دکتر یک ساعت خوب میشم پس میگیره دیگه امروز از صبح اسهال و معده درد وحشتناک دارم التماس میکنم اگه تجربه خوب شدن دارید بگید من دیگه از دکتر رفتن خسته شدم 😭

دنيا انعكاسى  ، از سطح تفكرات خودته .

فاموتیدین خوردی ؟؟ 

یه قرص بود با همین فاموتیدین میخوری زود خوب میشی الان اسمش یادم نیست 

در امیدِ واهیِ یک مرحمیم این روزها ❤️‍🩹.                دیگه‌نه‌یه‌دلیم‌نه‌هم‌نظر /حس‌خوب‌قبلُ‌به‌هم‌نزن 🕊️🖤
فاموتیدین خوردی ؟؟  یه قرص بود با همین فاموتیدین میخوری زود خوب میشی الان اسمش یادم نیست

همه چی خوردم امپرازول فاموتیدین یه عالمههه آمپول زدم از سه روز پیش خوب شدنی نیستم 😭😭😭😭😭😭😭💔💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ویروس جدیده بیچاره پسر بچه منم گرفته دموکسی سیلین بخور برای دل‌پیچه اس

دارم میمیرم یه پام دکتر یه پام خونه امروز دیگه میرم بیمارستان خصوصی وگرنه زنده زنده جون میدم😭😭