2733
2734

خب خب بازی از این قراره که ما چهار تا خواهر برادر داریم و اسم همه بچه های این چهارتا خواهر برادر(والد) رو می‌نویسم (از بزرگ به کوچک) شما باید حدس بزنید که کدوم خواهر برادر ، برادر بردار، خواهر خواهر هستن و والدشون رو هم بگید 

اسم بچه ها

مریم ، ابوالفضل ، رضا ، محیا ، امیر علی ، ماهلین ، مهسا

والد ها(چهار خواهر برادر)

خواهر بزرگ

برادر بزرگ 

خواهر وسطی 

خواهر کوچیک

*راهنمایی:خواهر کوچیکه بچه ای نداره 

« شروع چالش یه هفته »                                                  با اجازه بزرگتر ها گیاهخوار هستم 😂🤤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اصلا مفهوم نیست متنت

یعنی مثلاً مهسا و ابوالفضل بچه خواهر وسطی هست

« شروع چالش یه هفته »                                                  با اجازه بزرگتر ها گیاهخوار هستم 😂🤤

محیا و مریم بچه خواهر بزرگه 

ماهلین مهسا بچه برادر بزرگه 

ابوالفضل امیر علی بچه خواهر وسطی

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی🥀چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست✨️

عکس میزاری؟

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی🥀چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست✨️

خب رو چ حسابی باید حدس بزنیم 

اینا فقط اسم هستن مبنایی نداره

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            
محیا و مریم بچه خواهر بزرگه  ماهلین مهسا بچه برادر بزرگه  ابوالفضل امیر علی بچه خواهر وس ...

پ رضا چی میشه😅

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            
پ رضا چی میشه😅

رضا بچه یتیمه😂😅

رضا بچه یتیمه😂😅

🤣🤣🤣 خیلی خوب بود 

🤣🤣🤣 خیلی خوب بود 

😂

2706