2752
2734

چطور اصول علمی عدا خوردن یادبگیریم رفرنسی مرجع علمی هست 

متلا بین اهن و کلسیم فاصله باشه  یا صبحانه میگن فلان چیز بخور نخور 

یا چیزایی که نباید باهم خورد 

و.....

حرفای بوعلی سینا خوندم هیچی نفهمیدم 

من اونقد دقت نمیکنم ولی یه سری اصول برا خودم دارم

مثلا روزمو با یه لیوان اب یا میوه شروع میکنم

بعد غذا به هیچچچچ عنوان اب چایی میوه نمیخورم و این جور چیزا

سعی هم میکنم بین طبع سردو گرم مواد غذایی تعادل ایجاد کنم

اقایون درخواست دوستی ندن😐🔪🩸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نهار شام چطوری وچه چیزی مصرف میکنی

غذای بیرونی نمیخورم

اکثرا ناهار برنجه و خب چون دائم الرژیمم کم میخورم😂

شامم سبک ولی چیز خاصی مصرف نمیکنم غذاهای خونگی معمولی، ابم زیاد میخورم 

فست فودم خیلیییی کم شاید در ح ماهی یبار 

ماهی  هم هر هفته میخورم

اقایون درخواست دوستی ندن😐🔪🩸

هر چیزی قدیمی ها میخوردن سالم و درست بوده

کره محلی عسل اصل نون سبوس دار تخم مرغ گوشت کله پاچه 

بنظرمن هر مواد غذایی که میخری اورگانیک بخری و بدون کود و سم و مصرف گوشت رو بالا ببری همیشه سالم خواهی بود و سر تایم مخصوص هرروز غذاتو بخوری

من تقریبا به این چیزا اهمیت میدم مثلا مثل دوستمون روزمو با نصف لیوان اب ولرم شروع میکنم بسیار برای دستگاه گوارش خ‌وبه صبحانه عسل با پودر پسته و گردو مخلوط میکنم یا عسل با کره یا شیره انگور با کره حیوانی 

هر روز میوه میخورم حالا هرچی باشه روزی یکساعت پیاده روی با ۴۰ نفس عمیق که خیلی خوبه انجام میدم که بعدش واقعا گرسننم میشه و سعی میکنم بعدش چیزای مضر نخورم سیب زمینی میوه سبزیجات مصرف میکنم بجاش شیرینجات مصنوعی رو تا حد زیادی کم کردم گاهی هوس کنم میخورم اگه چایی بخام بخورم توش زعفران یا دارچین میریزم که گرمش کنه و با خرما با مویز میخورم شام و نهار هم مرغ باشه چیز سردی باشه حتما توش مصلح میریزم مثل فلفل سیاه دارچین زردچوبه اویشن این چیزایی بود ک ب ذهنم اومد امیدوارم بدردت بخوره

به در نگاه میکنم دریچه آه میکشد😐