2752
2734

سه چهار نفری دخترونه 

احساس میکنم تنها نباید بریم یعنی تا بحال تنها نرفتم سفر با دوستام 

ولی آنقدر دلم هوای مشهد کرده که ...

راهنمایی کنید 😍

اینقدر حال میده که نگو حتما برید

✅ کارشناس و مشاور مذهبی و خانواده. طب سنتی هم تا حدی 🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥 🗣️مشاور روابط زناشویی. ⭕فامیلیم محقق نیست کارم تحقیقه⭕ استخاره هم بلدم🕋. برای استخاره تاپیک استخاره مو ببین. تا جایی که بلد باشم و از دستم بر بیاد در خدمتم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شخصا ترجیح میدم تنها برم سفر مخصوصا سفر زیارتی

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

اگه میتونی برو ولی تو روخدا برام دعا کن معجزه بشه ویه پولی دستم بیاد بخدا قسم حتی هزار تمن ندارم خواهش میکنم برام دعا کن مشکلات مالیم حل بشه خواهش میکنم 😭😭😭😭😭🙏🙏🙏🙏🙏🙏

من چند هفته پیش خودم تنهایی رفتم یک روزه تازه برگشتم از قطار هم جا موندم    

افرین منم اینطوری میرم بیشتر.بعد صبر کردی باقطار بعدی امدی؟

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
افرین منم اینطوری میرم بیشتر.بعد صبر کردی باقطار بعدی امدی؟

آره رفتم یه بلیط دیگه گرفتم ساعت ۹شب همون روز

اما واگن بانوان نبود 

بنده خدا رئیس قطار کلی این ور و اون ور کرد تا جا به جام کرد

آخه تو یه کوپه با سه تا آقا بودم

آره رفتم یه بلیط دیگه گرفتم ساعت ۹شب همون روز اما واگن بانوان نبود  بنده خدا رئیس قطار کلی ای ...

عه پولت حیف شد یعنی؟براچی دیر کردی حالا؟

[QUOTE=340276934]عه پولت حیف شد یعنی؟براچی دیر  آره دیگه اون که جا موندم و سوخت پولم شاید باو ...

خداروشکر