2752
2734
عنوان

ینی هیچکس اینجا کامپوزیت نکرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 627 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فکر کردم سفید زدی چون یه لایه رو دندون میاد با بقیه دندونا ناهماهنگ میشه

نه خب 😂خداروشکررررر که جوگیرنشدم کلشو بکنم سفید همون یدونه رو زدم باید التماس ارتودنتیست کنم احتمالا

دو سال پیش انجام دادم  خیلی راضی ام  هر کس هم میبینه میگ چقدر قشنگه

عزیزم هزینه  ش چقدر شد؟

بعد ی سوال کامپوزیت هم مثل ایمپلنت هست؟

لطفا مسخره م نکنید نمیدونم ک میپرسم

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔
چرا پشیمونی ؟  کامپوزیت که یدونش جالب نمیشه اصلا  فکر کن بری فقط یدونه از ناخوناتو کاشت ...

چرا برای ترمیم رنگ دندون‌انجام میدن

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 

هرچقدر پول بدی همونقدر اش میخوری این لبه شفاف ها گرونترین نوع هستند

من معمولی انجام دادم چهارسال پیش تقریبا ۱۵ تومن شد هنوز راضی ام

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
عزیزم هزینه  ش چقدر شد؟ بعد ی سوال کامپوزیت هم مثل ایمپلنت هست؟ لطفا مسخره م نکنید نمیدونم ک ...

حدود 20 دو سال پیش 

ایمپلنت برش میدن اما کامپوزیت نه مگر دندون ایرادی داشته باشه با تراشیدن بخوان اصلاح کنن 

دو نوع کامپوزیت هست 

یکی قالب میگیره و درست می‌کنه میچسبونه که من دوست ندارم فک میاد جلو 

اما من مثل لمینت مواد گذاشت رو دندونم و فرم داد 

اره گلم  تو دندانپزشکی گرفت ازم

این عکس نتیه هیچ دندون پزشکی عکس مشتری هاشو نمیذاره نت میذاره تو پیج خودش کم دروغ به خورد ملت بدید

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
2706