2752
2734
عنوان

حال شوهرمو جا آوردم😤😤😤😤

1172 بازدید | 61 پست

آخرای بارداریمه،اصلا حال ندارم از جام تکون بخورم،بزور کارای اصلی خونه رو میرسونم،از چهارشنبه ک تبریز تعطیله کار شوهرم شده فوتبال رفتن ،خونه ی مامانش رفتن،خوردن و خوابیدن،کوچیکترین کمکی نکرده بعد امروز پاشده غر زده ک چرا لباس منو نشستی😤 گفتم خب خودت میشستی،دو روزه بیکار تو خونه ای،میگه چیکار می‌کنی ک،میندازی لباسشویی دیگه ،گفتم عه پس زین پس خودت این کارای راحتتو بکن،من نمیکنم😤خودشم لباسشویی ما حالت کهنه شور داره،آبکشی با خودمه ،الان پشیمونه ولی من دیگه کوتاه نمیام ،دیگه کاراشو نمیکنم😤😤😤😤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا انقدر بی فکرن این مردها

واقعا بجای اینکه فکر زن و زندگیشون باشن فکر فوتبال رفتن و 

وَرِ دل ننه شون بودن هستن

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
2706