2733
2734
عنوان

مزوتراپی بیکینی

127 بازدید | 11 پست

کسی انجام داده ؟ چند روز بعد نتیجه شو دیدی؟ من انجام دادم ۵ روز پیش ولی هنوز درد دارم زینک هم میزنم انگار دارم جوش میزنم 

سفید نشدم 😓 دکتره گفت یکی دو جلسه دیگه باید بیای ولی مگه با همون یک جلسه نباید یکم سفید بشه ؟

میریزه پوستت فکر کنم کرم بهتر نبود؟ من حدود یک ماهه دارم استفاده میکنم دو درجه روشنتر شدم  کاش ...

کرم چی زدی

آره به منم گفتن دوستت می‌ریزه تا ده روز ولی هنوز پوست نریخته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کرم روشن کننده درمالیفت زدم  راستی درد داشت؟ شاید منم انجام بدم زودتر به نتیجه برسم

واقعا نتیجـه داد؟! من گرفتـم ولی استفاده نمیکنـم🤦🏻

حوصله ی اینکه روزی دوبـار اون ناحیه رو بشـورم و کرم بزنم رو ندارم. 

شما روزی یکبار میزنـی یا دوبار؟! پن ام استفاده میکنی؟! 

سلام کجا مطبش

دوتا مطب داره دوستم اون مطبی که صادقیه هست رفته 

دوتاشو میفرسم برات هر کدوم اوک بودی برو 

فلکه دوم صادقیه، پشت بیمارستان ابن سینا، خیابان اعتمادیان، ساختمان پزشکان فدک، پلاک ۲۸، واحد ۷

اندیشه فاز یک، خیابان شهید دنیا مالی،ابتدای ارغوان یکم ساختمان پرنس، طبقه اول، واحد یک