2733
2734

اصلا ذره ای خیر نمی‌بینم از جوونیم و زندگیم

هر روز شکست 

تلاش زیاد ولی بی نتیجه

حسرت 

حسرت 

حسرت

خیلی خستم

شبا تا پنج صبح خواب ندارم از استرس آینده

صبحا از فکرو خیال آینده مغزم سوت می‌کشه

افسردم خیلی شدید 

اونقدر ناراحتم این روزا که فقط گریه میکنم

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔

آینده؟؟؟برای چیزی که نیومده غصه نخور اینو کسی بهت میگه که کلی از موخای سرش بحاطر استرس ها و نگرانی هایی سفید شد که هیچوقت اتفاق نیوفتادن بیخیال بالاخره یه چیزی میشه دیگه

بخند غم تو دنیارو عوض نمیکنه🥰

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

میفهمم چی میگی 

ولی بنظرم بیا ی سرکتاب باز کن برا خودت ،ببین خیلی از مواقع گیراییی تو زندگی ادمـهست که بی اطلاعه ولی اگه باز بشه هنه مشکلاتت حل میشه 

امتحان کردیم که میگم 

دیدمـکه میگم 

میفهمم چی میگی  ولی بنظرم بیا ی سرکتاب باز کن برا خودت ،ببین خیلی از مواقع گیراییی تو زندگی اد ...

یعنی چی

سرکتاب پیش کی باز کنم آشنا ندارم

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔
یعنی چی سرکتاب پیش کی باز کنم آشنا ندارم

ببین این حال داغون تو ،سردرگمیات و اینکه هر کاری میکنی پسرفت میکنی علت داره 

سر کتاب که باز کنی بهت همه چیو میگه ،ی وقتایی میشه ی مشکلاتیو حل کرد 

ما ی نفر بود حال شما رو داشت ،نگاه کردن براش تا کلا بستگی داره تو کارش دعا گرفت اصلا همه چیش تغییر کرد 

از لحاظ شغلی هی کار پیرش میمد ،پولدار شد ،دماغشو عمل کرد ،خوشکل شد ،الانم ی شوهر خوب گیرش اومده کلا اون ادم صد درجه تغییر کرد 

تعجب میکنم شما اینچیزا رو نمیدونید 

من حقیقتش همیشه خودم پیش کسی انجام میدم 

ببین این حال داغون تو ،سردرگمیات و اینکه هر کاری میکنی پسرفت میکنی علت داره  سر کتاب که باز کن ...

چرا میخوای بدتر بدبختش کنی

میدونی اونایی ک سرکتاب باز میکنن اگه موکلشون جن کافر باشه بدتر ادمو بدبخت میکنن

وزن شروع ۸۴ کیلوگرم🙄🤦‍♀️در تاریخ ۱۱ خرداد ۰۳ ✌ قول میدم دیگه نگم از فردا 😫✌ از شب یلدا تا حالا همش شکست خوردم... از شنبه، از فردا از کوفت از زهر... 😤😤😤😤😣😣تا آخر تاسبتون به یک‌ عدد باربی تبدیل خواهم‌شد👊........ خدایا شکرت که لاغر و متناسب و سلامتم💚💚❤❤
چرا میخوای بدتر بدبختش کنی میدونی اونایی ک سرکتاب باز میکنن اگه موکلشون جن کافر باشه بدتر ادمو بدبخ ...

نگا کن اصلا من نمیدونم کی همچین حرفیو زده که با دعا یا سرکتاب بدبخت میشید 

بابا در ی صورت که تو بری دعای سیاهی یا جدایی یا مرگ بگیری این بده وگرنه من تا حالا تاثیر بدی از دعا ندیدم ،چندین بارهوهم خودم برا مشکلاتم گرفتم 

چرا میخوای بدتر بدبختش کنی میدونی اونایی ک سرکتاب باز میکنن اگه موکلشون جن کافر باشه بدتر ادمو بدبخ ...

اینکه من رفتمـپیشش دعاهاش قرانیه اولا بعدشم سر کتلبرباز کردن فقط مشکلاتتو میگه ،و گرفتاریایی که داری و راه حل میده کجاش بده

میشه بپرسم پیش کی گرفت؟ کسی مطمئن میشناسید؟ 

نگا ابجی ی سیدی هست که میگم کارش خوبه 

شمارشو گرفتم خودم براوی موضوعی میخام زنگش بزنم ب تو هم میدمش پیامش بده ،کارش خوبه ،هم دعاش هم سرکتاباش برا افرادی که گرفته جواب دیزن ،شمارشو میدمت۰۹۳۸۱۵۴۸۶۳۲