2733
2734

دوستان تاپیک قبلیم پاک شده. ناخواسته باردارم ۶ هفته. شوهرم میگه الا و بلا بندازیم چون شرایط مالی نداریم منم اولش راضی بودم اصلا وضعمون خوب نیست ولی بعدش که به سنم که کم نیست فکر میکنم و اینکه میترسم گناه باشع منصرف شدم. اما یه هفته کلی دم نوش خورده بودم ک پریود شم. حالا میترسم نگه دارم مشکل دار باشه همسرمم نمیدونم چطور راضی کنم

کسی تجربه داشته دمنوش بابونه و زعفران و ... ولی بچه سالم مونده باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زنداداش من ماه دوم کلی زعفرون دم کرده خورد هیچیشم نشد 

بچشم نااز بود وقتی دنیا اومد نگران نباش عزیزم فقط میگی سنم بالاس نندازیشا .‌...زبونم لال اگر بعدش بچه دار نشدی همین شوهرت ک الان میگم بندازش فیلش یاد هندستون می‌کنه ...🥰🥰🥰

اینارو میخورن که بچه بیفته، فکر نکنم باعث ناقص شدنش بشه،،، مامان من بلایی نبود که سر داداش کوچیکم نیاره تا بیفته اما خداروشکر موند و بدنیا اومد و الحمدالله سالم و باهوشه 

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

عزیزم این داروها به جنین آسیبی نمیزنه از لحاظ ژنتیکی و‌هوشی و..

فقط انقباضات رحم رو ممکنه زیاد کنه و باعث سقطش بشه.

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
زنداداش من ماه دوم کلی زعفرون دم کرده خورد هیچیشم نشد  بچشم نااز بود وقتی دنیا اومد نگران نباش ...

بله نه تنها خودش دلش خواهد خواست. خانوادشم خواهند گفت زنه نازاست. متاسفانه خانواده حراف و خاله زنکی داره برعکس خودش. اگه سقط کنم چند سال بعد اگه بچه دار نشم میگن زنه باردار نشد نمیفهمن ک پسرشون مجبورم کرد به سقط

2706