2752
2734
عنوان

پایان نامه ام پدرم رو دراورده

332 بازدید | 33 پست

واقعا خسته شدم پروپوزال رو کار میکنم استاد هی اشکال در میاره و اعصاب برام نمونده رد میکنه هی خیلی عقب هستم برای بقیه تایید شده به غیر از من اه دیگه نمیکشم ای خدا...

پایان نامه یک سال تمام پدر آدمو درمیاره😑

انگار یکی لیدوکایین تزریق کرده وسط روحم. هیچ حسی ندارم. نه عشق نه خشم نه نفرت نه دلتنگی. بیحسه بیحسم نشستم یه گوشه و فقط نگاه میکنم🙄🥱 گاهی به خودت حق بده! حق بده از میان تمام روزهای ماه و سالت، روزهایی را خسته و غمگین باشی، حق بده از میان تمام مسیرهای مورد علاقه‌ات، چندتایی را نروی و از میان تمام مقصدهای مورد انتظار، چندتایی را نرسی! حق بده گاهی هم موفق نشوی، شکست بخوری، در جا بزنی، سقوط کنی. تو انسانی و لبریزی از احساسات انسانی، تو انسانی با توان و زمانی محدود، تو انسانی و طبیعت تو ایجاب می‌کند که غم و شادی، موفقیت و شکست و خیر و شر را توامان داشته‌باشی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم دارم پایان نامه مینویسم استادم دهنمو سرویس کرد انقد ایراد گرف از پروپوزالم .با هر بدبختی بود نوش ...

وای واقعا خیلی سخته الان فرستادم بهش جواب ام رو نمیده میدونم بازم تایید نکرده واشکال دراورده 

اره واقعا خسته شدم انقدر دانشگاه رفتم که نشون بدم بهش

میگذره من دقیقا ۳ ماه تمام رو پروپوزالم کار میکردم ۸_۹ماه هم وقت گذاشتم نوشتم یک سال تمام از صبح تا شب کتابخونه بودم🥵

انگار یکی لیدوکایین تزریق کرده وسط روحم. هیچ حسی ندارم. نه عشق نه خشم نه نفرت نه دلتنگی. بیحسه بیحسم نشستم یه گوشه و فقط نگاه میکنم🙄🥱 گاهی به خودت حق بده! حق بده از میان تمام روزهای ماه و سالت، روزهایی را خسته و غمگین باشی، حق بده از میان تمام مسیرهای مورد علاقه‌ات، چندتایی را نروی و از میان تمام مقصدهای مورد انتظار، چندتایی را نرسی! حق بده گاهی هم موفق نشوی، شکست بخوری، در جا بزنی، سقوط کنی. تو انسانی و لبریزی از احساسات انسانی، تو انسانی با توان و زمانی محدود، تو انسانی و طبیعت تو ایجاب می‌کند که غم و شادی، موفقیت و شکست و خیر و شر را توامان داشته‌باشی.
ببخشید پروپوزال چی هست؟  من ترم اخر کاردانیم پروژه برداشتم اون کلمه به گوشم نخورده تاحالا برای ...

نه عزیزم برای ارشد هست این برای پایان نامه که میخوای دفاع کنی باید این هارو بنویسی

2706