2752
2734
عنوان

نامزدم میگه حاضری بخاطر من مهریتو ببخشی چی بگم بچه ها😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 7967 بازدید | 293 پست
اخه من یچیزیو نگفتم ت تاپیک من درواقع در گذشته با یه آقایی اشتباهی کردم دختر نیستم ولی اون آنقدر من ...

خوب پس دلیلش مشخص شد چطور به خودش اجازه میده اینطور اصرار کنه، به هر حال از این مرد بترس با این بهونه و بدون مهریه بهتر میتونه در آینده آزارت بده. ولی من مطمئن هستم خانواده ت قبول نمیکنن 

جان و جهان من تویی   

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اخه من یچیزیو نگفتم ت تاپیک من درواقع در گذشته با یه آقایی اشتباهی کردم دختر نیستم ولی اون آنقدر من ...

اصلا ربطی نداره اون گذشته بوده تموم شده رفته، ولی در کل به نظرم دختر ساده ای هستی که به راحتی میشه ازت سواستفاده کرد، اینده خوبی نداری، از این حماقت در بیا بعد فکر ازدواج باش

دوست عزیز، به اندازه آدمای دنیا نگرش متفاوت وجود داره، اگر مخالفی نظرتو برای خودت نگه دار، ریپلای نزن، ممنون که احترام میذاری و درک میکنی.

خودت تو خط دوم‌ نوشتی دیگه‌ چون زرنگه‌، شما حق قانونیت و ببخشی و رو یه حرف و قول حساب کنی؟ آدم ها‌ عاشقانه ازدواج میکنن وقتی به بحث‌ و دعوا و طلاق‌ میرسن دیگه‌قول و... یادشون نمیاد 

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀

اصلا قبول نکن.یعنی چ ک مهریه نگیر.بگو منم قبول کنم خانواده ام قبول نمیکنن.حتما مهریه بگیر ازش...بگو خانواده ام بدون مهریه راضی نمیشن.

ای که خوانده ای مرا  راه نشانم بده

حواستو جمع کن عزیزم. ممکنه اینم بخواد گولت بزنه و ازت سوء استفاده کنه و هیچ وقت هم خواستگاریت نیاد. چند وقته دوستید؟

اخه هی به من میگه میخام تو محضر به همه نشون بدم تو من بخاطر خودم دوست داری و مهریتو بخشیدی.منم خیلی ...

ببهشبد ولی داره مزخرف میگه .مگه شاهزاده س که میخواد ثابت کنه تو اونو واسه خودش میخوای 🤣🤣🤣

اینم یه آدمه مثل بقیه 

این شعرها چیه تلاوت می‌کنه 

به شما احترام می گذارم چون خودم محترم هستم 
اخه هی به من میگه میخام تو محضر به همه نشون بدم تو من بخاطر خودم دوست داری و مهریتو بخشیدی.منم خیلی ...

اسارتر چقدر ساده ای ، دلم برای سادگی و بدجنسی اون طرف سوخت!  کسی که دوستت داشته باشی اینطوری ازت سو استفاده نمی کنه ، اینطوری جلو جمع تحقیرت نمی کنه! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!

اونایی که میگن دربرابر نداشتن مهریه حق طلاق بگیر یا مهریه ت رو بخشیدی حق طلاق بگیری واااقعا فازشون متوجه نمیشم!!!

خب مثلا اومدیم بعد ده ،پونزده سال آقا اذیت کرد، تفاهم نداشتن، اقا یکارایی کرد که خانم اززندگی سیربشه بزاره بره...خانم حق طلاق داره مهریه نداره هیچی هم به نامش نیست جوونیش رو هم تواون زندگی گذاشته، باحق طلاقی که داره طلاق بگیره تمام، پس حق و حقوقش که اصل همون مهریه س چی میشه از نظر مالی یعنی هیچی به هیچی!!!قشنگگگ یعنی تواون خونه کلفت بوده دل آقارو زده بزاره بره تمااام!!!!؟؟

خیر عزیزانم فقط نچسبین به داشتن حق طلاق از نظر مالی هم باااید شما یه سهمی از دارایی ها داشته باشین، حالا یاهمون مهریه... 

2706