2752
2734

سلام دخترا بنظرتون بین پسری ک ریش درنمیاره و شدت جنسی اون رابطه ای وجود داره؟ اصلا چرا بعضی از پسرا حتی موی پاهاشون و سینه شونو میزنن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اونا که میزنن یا اذیتن و عرق میکنن یا هم باشگاه میرن یا خانم و دوس دخترشون بدشون میاد .

اونیکه ریش و سبیل کمی هم داره احتمالا هورمون تستسترون پایینی داشته باشه شاید هم ارثی باشه 

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....

چه مسئله مهمی 

تا بحال تو زندگیم در مورد موهای بدن آقایون و خانما فکر نکرده بودم 

شما وقتتون خیلی آزاده؟

عمیق درگیر شدم اصلا بهم ریختم 

پروفایل خودمم 👈 مریم خانومِ گل🌹#این غدیر با امام زمان 💖# غدیری ام 💖❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤

بستگی داره اگه مشکل هورمونی باشه تاثیر داره 

اما خیلی ها ژنتیکی کم مو هستن اونا نه مشکلی ندارن 

الان اروپا و ایران از نظر رشد مو خیلی متفاوتن ولی هر دو نرمالن

با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜

نمیدونم جواب سوالت اینه یا ن 

ولی من شنیدم حدیث هست که میگه زدن موهای بدن در مرد باعث بیشتر شدن میل جنسیش میشه

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻

پرمویی در مردان یعنی تستوسترون بالا ومیل جنسی بالا اوکی ؟

مردانی که روی بدنشون سینه و پشت  کم مو هستند کم میل  هستن کلی مطالعه کردم الان در دوخط در اختیارت گذاشتم لطفاً برام دعا کن یک حامله نباشم دو مریضم خوب بشم ممنون

آیا خدا کافی نیست ؟