2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چقد طول میکشه  بعد میرزا قاسمی چجور درست کنم

ده دقیقه بذار خودت از تغییر شکل پوستش موتجه میشی پخته بادمجون هم نرم میشه وقتی این کارو میکنی 

برای میرزاقاسمی سیررنده کن تفت بده 

بادمجون رو پستشو بکن له کن اضافه کن ب سیر تفت بده 

گوجه رو پوستشو بکن رنده کن اضافه کن بهش 

یه قاشق رب بزن  ، نمک بزن 

بذاراب گوجه کشیده بشه و بپزه

ندارم شعله پخش کن  بعد کباب کردن چکار کنم

خب پس اونجوری باید یکم بالاسرش بمونی ، بزنی تو سیخ کباب راحت تره ، بعد پوستش ک سوخته رو بکن بادمجون ها رو ساطوری یا له کن ، بعد تو یه تابه سیر و پیاز تفت بده ، زردچوبه نمک بزن ، یکم گوجه ک اونم میشه کبابی باشه یا همینجوری رنده کن بریز توش یکم بپزه ، بعد بادمجون ها رو بریز توش ، آخرم دو تا تخم مرغ بزن ، اصلش تخم مرغه رو درسته میندازن مثل نیمرو بشه ولی ما اینجوری دوست نداریم قاطی همش میکنیم مثل املت

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞
خب پس اونجوری باید یکم بالاسرش بمونی ، بزنی تو سیخ کباب راحت تره ، بعد پوستش ک سوخته رو بکن بادمجون ...

مگه این که بزنم ب چنگال یا کاردی چون امکانات زیاد ندارم 

ممنون 

متولد ۱۳۶۹ هستم 
آها حرارت مستقیم بخوره بعدش واسه میرزا قاسمی چکار کنم 

چند تا سوراخ با چنگال بزن روش

بزار رو‌حرارت 

بعدم ک پوست گرفتی ساتوری کن بادمجونو تو‌ماهیتابه 

بریز 

ی ذرهتفت بخوره 

ابش ک کشیده شد پوره گوجه اضافه کن  اب گوجه هم‌ک کشیده شدی قاشق  روغن‌محلی یا کره 

تفت بده قشنگ سیر اضافه کن 

فلفل سیاه و در اخر اگر دوس داشتی یه تخم مرغ بشکن داخلش 

من حتی گوجه رو کبابیی میکنم بعد پوره میکنم ک اونم بوی دود بگیره 

هر وقت تو سایت اسممو دیدم جان من ی صلوات برای حل مشکلم بفرس❤️
مگه این که بزنم ب چنگال یا کاردی چون امکانات زیاد ندارم  ممنون

اشکال نداره همون با یه چاقو و ماهیتابه حله ، هم گوجه ها رو ساطوری کن هم بادمجون ها رو ، مثل سبزی خورد کردن ، فقط گوجه ها اگه سفته اونام کبابی کن بعد ریز کن 

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞
2706