2752
2734

حس میکنم چون مامانم این همه بدبختی کشید منم این طوری میشممممم 

مامان من دوبار طلاق گرفت  ۲۰ سال پیش  با دوست پسرش ازدواج کرد بعد باهم تفاهم نداشتن پسره طلاق داد مامانمو بعد چون اون زمان همچین چیزی ننگ و ... بود مامانم هم مادرش از باباش طلاق گرفته بود پدرش  گفت باید شوهر کنی  بعد دانش به بابام از بابام هم طلاق گرفتتتتتتت 

مامانم بی مادری کشید منم دارم میکشممممم 

مامانم جدا شد منم از نامزدم جدا شدممم 

حسسسس میکنم بیچارم بدبختم دلم بحال خودم میسوزه 

ترس ازدواج ترس زندگی ترس همه چی تو وجودم ریشه کردههههه

میدونم ی روز خودکشی میکنم 

اگه کنکور در نیومدم خودمو میکشممممممممممممممممممم😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫💔💔💔💔💔💔💔💔💔چون واقعا بیچاره میشممممم 

اونوقت بابام هم منو میده پسر عموم  بخاطر پول  از ی آدم معتاد چه انتظاری باید داشته باشمممممم 

پسر عموم لاشی حالم ازش بهم میخورررررهههههههه

ارام باش.

انرژی منفی نده به خودت بابا

زن‌اینده ممد‌هستم😍😂(ولی‌خب‌شما‌همون‌حال‌رو‌در‌نظر‌بگیرید)😂کاربری بنده سر دلایلی بسیاررر چرت تعلیق شده و کاربر جدیدد نیستم دوست عزیزززززز!😂🌱طرز‌حرف‌زدن‌شما‌نشانه‌شخصیت‌شماست‌،پس‌توهین‌نکن!با‌تچکررر✨اگر‌امضامو‌میبینی‌برای‌رسیدن‌بهش‌برام‌صلوات‌بفرست🦋💙🥲

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

شاید براتون دعا گرفتن 

یعنی بیست سال پیش هم گرفتن 

مگه ممکنه 

یعنی مادر بزرگم هم ک طلاق گرفت دعا بود نه بابا این چیزا نیست الکیه 

اینا همه دست تقدیرها😫😫😫💔💔💔💔💔💔💔💔💔

چند سالته چرا باید قبل کنکور نامزد داشته باشی یا همچین دغدغه هایی داشته باشی؟ این اتفاقا نمی ...

چون مامان بابام طلاق گرفتن فامیل گفتن دخترت دم لخته باید شوهر کنههه😫😫😫 اونم بهم خیانت کرد ... قایمکی من مواد میکشید بیرون ولی من فهمیدم و فهمیدم هم زمان با من با بقیه هم هستتتتت  خیانت کرددددد و بهم گفت تو خانواده نداری لیاقت هم نداری  وقتی فهمید لو رفته بهم گفت من اصلا تورو نمی‌خوام برو با یکی دیگه  تو پدر نداری 💔💔💔😫😫😫😫غرورممممم له شدددددددد آتیش گرفتم قلبم سووووختتتتت 

پسر عمو.و هم ک بعدش اومد خاستگاری  اونم به مامانم نظر دااااااااااشتتتتتتتتتتت  مامانم بهم گفت پسر عموت بهم اینا گفت(( تاپیک قبلیم  گذاشتم برو بخون)))

وااااییییییییییییییی خدا منو بکششششش

ارام باش. انرژی منفی نده به خودت بابا

انرژی منفی نیست حقیقتههههه😫😫😫😫💔💔💔💔💔 

نمیتونم چشامو رو حقیقت های زندگیم ببندم و الکی امید واهی بدم به خودم که بعدش نابود تر بشم  اگه قراره راه های ک مادرم  کشید من برم بکشم بهتر از الان بمیرم 

چون مامان بابام طلاق گرفتن فامیل گفتن دخترت دم لخته باید شوهر کنههه😫😫😫 اونم بهم خیانت کرد ... قای ...

حتما که نباید با این خواستگترای عتیقه ازدواج کنی

اول از همه خودتو به جایی برسون که افرادی با سطح بالاتر بیان خواستگاریت

یعنی پیشرفت کن، درس بخون، برو دانشگاه، کار کن، مستقل باش و ...

بعدم مامانت اگه میتونست خواستگار ها رو خوب بشناسه که وضع زندگیش این نبود

نذار نه پدرت نه مادرت هیچ کدوم مجبورت کنن ازدواج کنی

این خواستگارای درپیت به درد نمیخورن

فقط درس بخون و پیشرفت کن

بعد دانشگاه رفتن متوجه میشی چقدر موقعیت هایی که برات پیش میان عالی میشن

منم پدر و مادرم جدا شده بودن، خیلیم از زندگیم راضیم، بدبخت هم نشدم😐😉✌🏻

حتما که نباید با این خواستگترای عتیقه ازدواج کنی اول از همه خودتو به جایی برسون که افرادی با سطح ...

واقعا چند سالته؟؟

میترسم کنکور قبول نشم دانشگاه دولتی 

وگرنه آزاد کی می‌تونه پول منو بده؟؟؟ نه مامان نه بابا هیچکس ندارم

اگه کنکور قبول نشدم بیچاره میشممم بخدا راست میگم خیلیییییییییییی میترسم 

دلم از مادر پدرم زده شده 

هیچ ذوقی ندارم 

واقعا قلبم شکسته 

واقعا چند سالته؟؟ میترسم کنکور قبول نشم دانشگاه دولتی  وگرنه آزاد کی می‌تونه پول منو بده؟؟؟ ن ...

۲۷ سال

میشی

منم دولتی قبول شدم

فقط اراده کن

بدون همه چی به تو بستگی داره

هر چی بخونی رو میزنی، فقط با همه توانت بخون

تو خدا رو داری

من همیشه از بچگی به حضرت علی و حضرت فاطمه میگفتم شما پدر و مادر منین❤🥲

و الان خدا رو شکر و به لطف خدا به جایی رسیدم که همه از خداشونه من و همسرم توی جمعشون باشیم

برای همه الگوییم، همه عاشقمونن، زندگیمونم عالیه

به چیزی که لیاقتش رو داری میرسی، ولی اول باید خودت پیشرفت کنی

2706