2752
2734
عنوان

همش خودمو با زن داییم مقایسه میکنم

186 بازدید | 10 پست

خانواده ما خیلی عروس دوست و دوماد دوستن.انقد به طرف احترام میذارن که طرف فک میکنه اسمون باز شده و این افتاده پایین.بعد زن داییم چن سال عقده.برا نامزدی و عقدش بهترین خرج و مخارج و شام به انازه400نفر هر بار دادن.با اینکه داییم دستش تنگه.الانم که میگم چن ساله عقده و میگه الا و بلا یخچال خیلیی گرون میخوام و حتما باید جشن مجلل بگیرین و...تا حالا یکبار شمارش روی گوشی هیچ کدوممون نیفتاده که حالمونو بپرسه و با اینکه خانواده پدر بزرگم از همه نظر بالاترن و واقعا وقتی داییم رفت براش همه برگاشون ریخته بود که این کجا و ان کجا.منم تازه ازدواج کردم و اصلا و ابدا به شوهرم سخت نگرفتم با اینکه شوهرم و خانواده شوهرم پولدارترن.ولی باز قدرمو نمیدونن.خانواده شوهرم برعکس خانواده ما اصلا به عروس اهمیت نمیدن.مدام تو جمع خردش میکنن.باهاش حرف نمیزنن.تحویلش نمیگیرن.با اینکه بخدا اگه منو جاریم پیش هرکس دیگه ای بودیم حلوا حلوامون میکردن اینا همش از ادم نقص میگیرن.و همش خودمو با زن داییم مقایسه میکنم میگم چرا اون اوطوره و ارجش بیشتره و من ایطورم و...

مثلا الان 20 روز بود با داییم سر جهزیه قهر بود که ماشین لباس شوییم باید مارک فلان باشه و الان داییم برا عذرخواهی رفته خونشون.درحالیکه اگه من این رفتارو میکردم همون بار اول طلاقم میدادن...

با مقایسه بجز ناراحتی چیزی به دست نمیارید 

اگر تصمیم بر ادامه زندگی با همسرتون دارید بهتره یک سیاست جوابگو برای زندگیتون پیدا کنید و از زندگی لذت ببرید

❌❌❌❌❌لطفا لایک نکنید.❌❌❌❌❌

شانس فقط شانش

مهم نیس طرف چشمش کوچیک باشه یا درشت من آدم میشناسم نابیناست ، ولی محبت رو خوب میبینه ....ب زندگی ای ک آدما ب نمایش میذارن غبطه نخورین...یه فروشنده قشنگ ترین جنس هاشو تو ویترین میچینه  اگه جرعت حرف حق زدنو نداری لاقل برا کسایی کع چرت و پرت میگن دس نزن🤜 دوست عزیز تا وقتی ک خودتو ب خریت زدی نزدیکم نشو اطراف من طویله نیس...ی عده هستن وقتی بیکار میشن حالتو میپرسن شمام هر وقت بیکار شدین جوابشونو بدین....آدم خوبی باش اما وقتت رو تلف نکن ک اینو ب همه ثابت کنی... ب پای علف هرز هر چقدرم آب و کود بریزی برات میوه نمیاره پس مواظب باش برا چ کسی و چ چیزی وقت میذاری🌵🌱اگه همیشه فک کنی حق با توعه هیچی از زندگی یاد نمیگیری..... 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بنظرم نباید زندگی رو آنقدر سخت گرفت 

بهتره همه چیز با توافق طرفین صورت بگیره

در مورد ارزش و احترام هم هر کس با توجه به فهم و درک خودش و رفتار طرف مقابلش برخورد می‌کنه،نمیشه ازشون انتظار بالا داشت.