2752
2734
عنوان

عاشقانه ترین جمله ای که شنیدی چی بود ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 512 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شوهرم باوجود بداخلاقی‌هاش ولی محبت هم زیاد میکنه چندوقت پیش این متنو تو روبیکابرام فرستاد

[[[نمی‌دونم چند روز دیگه زنده ام ولی قول میدم همه روزاشو عاشقت بمونم دارو ندارم ❤️💋❤️🥰😍😘💋👄🫀🫀🫁🧠👩‍❤️‍💋‍👨🌹🌹🌹🌷💐🌾🌾🌙تو 🌙زندگیمی]]]

خواهم که به خلوتکده ای ازهمه دور...من باشمو...من باشمو...من باشمو...من....

تو زیبایی و اینکه نوازنده ای و هنرمندی زیباییتو دو چندان میکنه:)کلا زیبا صدام میکرد.اگرم عصبی میشد میگفت حالا درسته خوشگلی اما دلیل نمیشه عصبی نشم و اینا.اخرشم گفت همه چی زیبایی ظاهر نیستو برام چیزای دیگ مهم تره و رفت با اینکه خودم ادعایی نداشتم هیچ وقت

تو زیبایی و اینکه نوازنده ای و هنرمندی زیباییتو دو چندان میکنه:)کلا زیبا صدام میکرد.اگرم عصبی میشد م ...

واقعا دنیای عجیبیه

خدایا تو بنده ی خوب زیاد داری اما من خدایی جز تو ندارم...مراقبمون باش.

شوهرم زمان نامزدی خیلی حرفا زده همشو یادداشت کردم 

گفت زندگی قبل تو برام معنا نداشت 

گفت یهو به خودم میام و میگم خدارو شکر که تو رو دارم دیگه چیزی نمیخام 

ترسیدم دیر بیام خاستگاری تو رفته باشی 

ولی الان میگه بدبخت شدما چرا زود ازدواج کردم 😂🤭

♡
2706