2752
2734

یکی از فامیلامون پنجاهو خورده ای  سالشه ، با خواهرشوهرش قطع ارتباطه به خاطر اینکه وقتی جوون بوده سر کار میرفته بچه ش رو میذاشته پیش خواهرشوهرش ، خواهرشوهرش پنج سال از بچه ش نگهداری میکنه تا اینکه بچه دومش میاد، و بچه دومشم میذاره پیش خواهرشوهرش که بعد از چند ماه خواهرشوهرش میگه من دیگه خسته شدم نمیخوام بچه هاتو نگه دارم . اصن منم میخوام برم سر کار.

خلاصه سر همین سی ساله قطع رابطه ن که چه عمه ی بی رحمی بود برادرزاده هاشو نگه نداشت .

بعد همین آدم وقتی زنداداشش ماهی یه بار دو ماه یه بار میخواد دو ساعت بچشو بذاره پیشش میگه مادر باید همه جا بچه ش رو با خودش ببره نه که بذاره پیش این و اون !

ادم از مادر خودشم نباید توقع داشته باشه چه برسه خواهرشوهر

|•همون آب_آلبالو•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

حیف اون عمه

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو ایران زنا به خاطر حرف مردم و خانواده هاشون بچه میارن بعد انتظار دارن همین مردم و خانواده از بچه هاشون نگه داری کنن توقعات بیجا 

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠

من پسرم کوچولوتر که بود یکی دوساله فقط موقع ضرورت میزاشتم پیش خواهر شوهرم الان همه جا بچمو میبرم بازار خرید و.. فقط مگر اینکه ازمایش و دکتر فقط بزارم.. بفرستم مهد بهتره

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥

امان ازین توقعات نابجا...بعضیا ذاتا طلبکارن. کافیه از یکی رو ببینن...

کوچک ترید !    از آن که مرا  زیر و رو کنید !   حتی اگر هرآنچه که دارید، رو کنید!   کوچک ترید از آن که بدانید، من کی ام،  از "کوه ها" نام مرا پرس و جو کنید! .                                                   ای بادهای سرد و مخالف،" منم درخت "! باید که ریشه های مرا جستجو کنید !      ای بادهای سرد و مخالف؛  من ایستاده ام!!   این سینه ام ! که خنجرتان را فرو کنید.! بر من مباد ، تیغ شما زخمی ام کند؛    شاید به خواب ، مرگ مرا آرزو کنید.......

چه زن داداش پرویی بوده😑

انگار یکی لیدوکایین تزریق کرده وسط روحم. هیچ حسی ندارم. نه عشق نه خشم نه نفرت نه دلتنگی. بیحسه بیحسم نشستم یه گوشه و فقط نگاه میکنم🙄🥱 گاهی به خودت حق بده! حق بده از میان تمام روزهای ماه و سالت، روزهایی را خسته و غمگین باشی، حق بده از میان تمام مسیرهای مورد علاقه‌ات، چندتایی را نروی و از میان تمام مقصدهای مورد انتظار، چندتایی را نرسی! حق بده گاهی هم موفق نشوی، شکست بخوری، در جا بزنی، سقوط کنی. تو انسانی و لبریزی از احساسات انسانی، تو انسانی با توان و زمانی محدود، تو انسانی و طبیعت تو ایجاب می‌کند که غم و شادی، موفقیت و شکست و خیر و شر را توامان داشته‌باشی.

کسی تا حالا به روش نیاورده که به قول خودش چه عمه بی رحمیه که برادرزاده هاش رو نگه نمیداره ؟ 😉😉😉😉

البته به نظرم بیشتر دنبال بهونه بوده برای قطع رابطه با خواهرشوهرش 

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم