2752
2734
عنوان

هيچی نشده اختیار داداشمو گرفتن دست 😐😐😵‍💫

| مشاهده متن کامل بحث + 1456 بازدید | 75 پست
تیکه های چی عزیزم؟  زیر گوشش میخونن وام ازدواج رو با طلا ها بده خونه بابات هم برات جهیزیه بگیر ...

خب اگه میتونین اینکارو بکنین براش

وام و طلاهارو بده خونه، جهیزیه ام کمکش کنین

کدوم شهرین؟ سمت ما جهیزیه با پسره، دختر هرچی دلش بخاد میاره.

البته پسر ام اون چیزای لوکس و اینارو نمیخره ها، درحد وسایل ضروری

وسایل آشپزخونه مصه قابلمه و اینارو همشو دختر میگیره با. ی تیکه بزرگ مصه یخچال یا لباسشویی یا تلویزیون

شمام کمکش کنین ولی دیگه وسایل کامل نگیرین، یسری وسایل قسطی بیاره خودش قسط بده، یسری شما بیارین براش قسط بدین، یسری ام زنش بیاره. دیگه عروسی ام ی چیز ساده و جم و جور

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دیگه میتونن به قانون استناد کنن عزیزم درکل باید خودشون دختر پسر خانواده ها صحبت کنن با تاپیک زدن ...

اینم میتونن انجام بدن

خانواده دختر میگن جهاز نمی‌دهیم خانواده پسر هم جهاز رو تقبل نکنه

اینجوری خود عروس داماد مجبور میشن وسایل زندگی شون رو مهیا کنند ک چون اول زندگی معمولا پولی ندارن مجبور میشن با یه یخچال دست دوم و چند تا تیکه موکت زندگی شون رو شروع کنن و دیگه متوقع نباشن

خب اگه میتونین اینکارو بکنین براش وام و طلاهارو بده خونه، جهیزیه ام کمکش کنین کدوم شهرین؟ سمت ما ج ...

عزیزم از کجا بیاریم جهاز بخریم واسش بابام تو خرج خودمونم مونده 

میگم اونا خودشون بعد 50 سال زندگی تازه امسال خونه خریدن بعد حالا میخان اول زندگی دخترشون صاحب همه چی شه

اونا بیشتر از ما نگران داداشم و زندگیش نیستن میخان به هر طریقی که شده از بابام پول بکنن 

دیروز یه خونه درب و داغون توی دور ترین‌ نقطه شهر گذاشته بودن یک و 500 با این شرایط میتونه هم خونه بخره هم جهیزیه بخره هم عروسی کنه! 

بابام اگه بخاد خیلیییی کمکش کنه میتونه عروسی بگیره واسش پولا عروسی هم بده بش

اینم میتونن انجام بدن خانواده دختر میگن جهاز نمی‌دهیم خانواده پسر هم جهاز رو تقبل نکنه اینجوری خود ...

نه دیگه در این حد وضع خراب نیست 😂😂

بابام میتونه چندتا تیکه ش رو بخره یا عروسی بگیره براش ولی اینا هدفشون اینه کللل جهیزیه داداشم که شامل چند قلم وسیله بزرگه بیوفته گردن بابام 

نه دیگه در این حد وضع خراب نیست 😂😂 بابام میتونه چندتا تیکه ش رو بخره یا عروسی بگیره براش ولی اینا ...

خب بابات نباید بخره

بابات خودشو بکشه کنار بگه ندارم همه چی رو بندازه گردن داداشت بگه من تا اینجا خرج کردم بقیه اش با خودت برادرت یکم دعوا می‌کنه بعد میبینه دستش جایی بند نیست مجبور میشه کوتاه میاد اینا مجبور میشن توقعشون رو بیارن پایین تازه قدردان بابات هم میشن 

ولی از همون اول بابات خرجا رو قبول کنه روز ب روز توقع خانواده عروس بالا میره

این تجربه ما بود

اگه تو بله برون، قید شده ک جهیزیه با دختره اونا باید بدن درغیر اینصورت هرکاری کنن حق ب اونا داده میشهه 

باید از اول بهش فکر میکردین

شما هم خواهرشوهر بازی درنیار لطفا

مربی شنا✌✌یه آدم موفق
عزیزم از کجا بیاریم جهاز بخریم واسش بابام تو خرج خودمونم مونده  میگم اونا خودشون بعد 50 سال زن ...

چی بگم والا. اینم خوبه ک عروسی بگیره براش پولام بدن خودش.  ۲۰۰ تمن طلا ام ک بابات خریده براش

والا ما وقتی اومدن خاستگاری شوهرم ۵۰ تمن وام گرفته بود ک داد ی سرویس برام، عقدمون کرونا بود ن ارایشگاهی ن لباسی ن مهمونی هیچی. موقع عروسیم باباش ی پول ناچیزی گذاشت دستمون ) ۱۰میلیون(ک اونموقع فقط میشد ورودی تالار واسه ی مهمونی کوچیک، بدون لباس و ارایشگاه و فیلمبردار و خواننده و فلان، گف ب من چه میخای عروسی بگیر میخای بده طلا، مام مجبور شدیم بدیم طلا و بدون عروسی بریم سر زندگی. دوماه بعدشم طلاهارو واسه رهن خونه فروختم

ینی فک کن باباش هیچ برنامه ای نداشته ک این میخاد زن بگیره، فقط گفته بیا بریم خاستگاری، شوهرم خودش وام گرفته، با همون وام سر و ته همه چیو هم آورد هیچیم برام نخریدن ن لباسی ن طلایی هدیه دادن هیچی. پولی ک باباش از زمان خاستگاری تا عروسی خرج کرد ۱۰تمن بود اونم ن ده سال پیش ها، ۴سال پیش، هرجام میشینه میگه من زن گرفتم براش

والا ما ک دیگه چیزی ازشون نمیخایم، ولی اونا ادعا دارن میگن وظیفه پسره ب پدر کمک کنه، قسطایی ک شوهرم ضمانتشونو کرده نمیدن تا ما بدیم، همیشه ام ادعا دارن میگن ما پولداریم

خب بابات نباید بخره بابات خودشو بکشه کنار بگه ندارم همه چی رو بندازه گردن داداشت بگه من تا اینجا خر ...

آره الان بابام همین کارو کرده دیگه اصلا کاری باش نداره میگه هرکاری میخاد کنه 

اینجا پسرا همه خرج با خودشونه اینطوری نیست که به پول باباشون دلخوش کنن این حرفا رو خانوده زنش کردن تو گوشش 

اگه تو بله برون، قید شده ک جهیزیه با دختره اونا باید بدن درغیر اینصورت هرکاری کنن حق ب اونا داده میش ...

آره قید شده 

تیکه های بزرگ با داماد 

قرار بود داداشم با وام ازواج جهیزیه ش رو بخره بابام هم براش عروسی بگیره 

واسه خونه بیان طبقه بالای خودمون زندگی کنن 

خواهر شوهر بازی چیه دارم حرف حق میزنم البته حق دارین تو ن نی سایت همه مخالفن با خواهر شوهر 

2706