2733
2734

قضیه از این قراره که اونا همه جور توقع بی مورد و با مورد از بقیه و علی الخصوص من دارن

اما هیچوقت تاکید می کنم هیچوقت خودشون موارد مشابه را رعایت نمی کنن

این نیز بگذرد

مثلا من بارها و بارها و بارها اینارا توی مناسبت های مختلف دعوت کردم و کلی پذیرایی و اینا

اما اینا بزور مثلا پیش اومده ما رفتیم سر بزنیم یه غذای هول هولکی گذاشتن جلومون البته با اصرار زیاد که بمونید

این نیز بگذرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همسرم نمی ذاره کلا خیلی به حرف مادرشه

به شوهرت چه ربطی داره مثلا میاد بالا سرت میگه دسر درست کن دو مدل غذا درست کن سه مدل پلو؟

🌺فقط 21 روز، برای 21 روز غذای سالم بخورید و ورزش کنید. بعد از آن تبدیل به عادت شما می‌شود.🌺

شاید مدلشون اینجوره که ساده غذا میپزن خب؟ من مادرم همیشه غذاهاش ساده هستن یجور غذا درست میکنه واسه مهمون  با همه هم همینجوره.... مدلشه.... و کسی ازش ایراد نمیگیره در عین حال که منظم و تمیزه ...علت نمیشه که 

شاید مدلشون اینجوره که ساده غذا میپزن خب؟ من مادرم همیشه غذاهاش ساده هستن یجور غذا درست میکنه واسه م ...

اینا اصلا انگار از مهمون خوششون نمیاد

ولی عاشق توجه هستند

این نیز بگذرد
2706