2752
2734
عنوان

میخوام با شوهرم آشتی کنم ولی آقا وا نمیده😐😂

| مشاهده متن کامل بحث + 2366 بازدید | 82 پست
اگه بهت گفت بریم شما هم دیگه خیلی کشش نده یا شرط و شروط نذار مثلا بگو بوسم کن مردا از اینکه فکر کنن ...

باشه عزیزم 

آخه ما حتی برای تولد و روز پدر و روز مادر هم نتونستیم چیزی بخریم برا اینکه میگه دستم خالیه

منم یه مبلغی داشتم گفتم با اینا بگیریم قبول نکرد آقا

توی اونجور مراسما با کیک یا شیرینی و شکلات میخواستم جبران بشه...

چند شب تکرار کنم ینی؟ شک نمیکنه؟😅

همین الان یکم آرایش کن و لباس مناسب بپوش برو اتاق خواب زنگ بزن بهش بگو اگه میخوای معذرت بخوای بیا اتاق خواب

سلامتی و خوشبختی دخترم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تا آشتی نکرده باغ هم نرو . اگر یه ذره طاقت بیاری میاد جلو . تحمل مردها خیلی کمتر از زنها هست . 

اشتباهه .مردها خیلی زود به فاصله گرفتن عادت میکنن .ما زنها هستیم که هر ثانیه یک سناریو تو ذهنمون می سازیم ب

همین الان یکم آرایش کن و لباس مناسب بپوش برو اتاق خواب زنگ بزن بهش بگو اگه میخوای معذرت بخوای بیا ات ...

نمیتونم خجالت میکشم😬

من میخوام خودش پیش قدم شه اینجوری میگه تو خودت میخواستی

اشتباهه .مردها خیلی زود به فاصله گرفتن عادت میکنن .ما زنها هستیم که هر ثانیه یک سناریو تو ذهنمون می ...

هیچ مردی به فاصله گرفتن عادت نمیکنه و به طور کلی نیاز مرد به زن خیلی بیشتر از زن به مرده . البته باید گفت نیاز نر به ماده . دیدین همیشه نر دنبال ماده می‌دوه . 

نفر سوم یه خلوت دونفره نباشیم . 
نمیتونم خجالت میکشم😬 من میخوام خودش پیش قدم شه اینجوری میگه تو خودت میخواستی

خوب قهر سردی میاره گلم و سردی هزار مصیبت بعدی

بخاطر زندگیت باید گاهی فداکاری کرد

سلامتی و خوشبختی دخترم

به نظرم لازم نیست حتما؛ آشتی رو بکشونی به تخت خواب.

لباس تمیز و زیلا بپوش؛ به خودتم برس؛ حسابی خودت رو شاد و سرزنده نشون بده ولی محلش نذار. مثلا وقتی حواسش نیست نگاش کن؛ بعد که فهمید سریع خودت رو بزن به اون راه. این یعنی چراغ سبز. یا اگه سلام نمیکردی سلام کن. ولی تا همینجا بیشتر پیش نرو.

بعدم خواست آشتی کنه چه تلفنی چه حضوری یا هر درخواست دیگه ای داشت، باید خودت رو لوس کنی؛ علت ناراحتیتم واضح بگی و ازش بخوای دیگه تکرار نکنه

💔 امام رضا منم بخر؛ بین زمین و آسمون منم ببر💔      ندارم حاجتی از هیچکس، با یکی کار من افتادست و بس، من نمی خواهم جز آنچه خواهداو، حال من می داند و می بیند او 💕🌿🌿 محبوب من! شما که نباشید، همه ی بغض های جهان در گلوی من است #امام زمانم💔  کفن کنید مرا رو به قبله ی حرمش💛💚 نجف چه جای قشنگی برای تدفین است..💛💚 آرمان و روح الله رفتند؛  تا آرمانِ روح الله بماند💕💔 فراموش نخواهیم کرد که به بهانه و اسم مقدس آزادی؛ چه جنایت ها که نکردید.. #آرمان_علی وردی #روح الله_عجمیان ( مثل اربابتان حسین؛ غریب گیرتان آوردند....😔)
2706