2752
2734
عنوان

پسرعموی شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 634 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

درو باز نکنید  تماس گرفتن میخایم بیایم بگو وسط هفتست و نیستیم  میگه بیا بریم بیرون بگو ع ...

شوهرش شغلش اینجوریه که تایم کاریش دست خودشه. خودش هم خونه داره. بچش هم مدرسه نمیره. اصلا درک نمیکنه منو که شاغلم و بچم مدرسه می‌ره و تکلیف داره و شب نخوابه صبح اذیت میشه

وا خب رفت و آمدو کمش کن اگ این کارم از دستمون بر نیاد واسه آرامش خودمون و زندگیمون ب چ درد میخوریم ...

اخه غیر از این مورد خیلی خوبی های زیادی دارن. حالا هربار هم زنگ میزنه من جوابم منفیه. مثلاً سرکارم میگه بعدازظهر بریم پارک میگم نه خسته ام. ولی حرصم میگیره که بارها تکرار می‌کنه و نمیفهمه

زشت نیست؟ آخه غیر از این مورد خیلی خوبن و رابطه خوبی داریم

شما تکلیفت با خودت مشخص نیس

اون طول هفته میتونه رفت و امد کنه شما اخر هفته

دیگه وقتی راحت نیسین چه اصراریه رابطه ام داشته باشید

خدامیدونه چقدمن ازاصرار کردن متنفرم کسی بهم اصرار بکنه بابا یکم شرایط طرف رو باید درک کرد

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
نمیرم ولی باز دوباره هفته بعد زنگ میزنه و انقد تکرار می‌کنه...

هر بار تماس میگیره چ برای بیرون رفتن چ اومدن به خونه تون بگو عزیزم منم خیلی دوست دارم ببینمت اما قبلا شرایطمو گفتم بهتون...آخر هفته در خدمتم یا آخر هفته میریم بیرون...چطور اون برای خودش و برنامه هاش ارزش قائل .شمام قائل باش...وقتی اون برنامه آخر هفته خودشو کنسل نمیکنه پس شمام برنامه وسط هفته خودتو بخاطر این بهم بزن

شوهرش شغلش اینجوریه که تایم کاریش دست خودشه. خودش هم خونه داره. بچش هم مدرسه نمیره. اصلا درک نمیکنه ...

قبلا در این موقعیت ها فقط حرص میخوردم و خودم وبچم وهمسرم اذیت میشیم در مقابل بی ملاحظه بودن بقیه ،رفت وامد های زیاد وبی برنامشون ،توقعات زیاد و....

اما الان چند سالیه متوجه شدم هیچ چیز وهیچ کس مهمتر از آرامش خودم وزندگیم نیست  

اینکه طرف مقابل شما بی ملاحظه هست تقصیر شما نیست 

اما اینکه به این فرد بی ملاحظه  اجازه میدید فراتر از حریم و قوانین وبرنامه  خاص خودتون پیش بره مقصرش شمایید 

رودروایسی رو بزار کنار 

وقتی میگه مبخایم بیایم بگو عزیزم چند بار بگم وسط هفته ما امکان رفت وامد نداریم ؟

اگر آخر هفته برنامه ای بود با خبرم کن ببینم وقتم آزاده یا نه 

واینکه یه مورد دیگه. آنقدر رفت وامد خوب نیست 

رفت وامد زیاد چه با دوستان چه با فامیل باید درحد معمول باشه  

خوههش میکنم اگر پیام منو دیدین جواب بدین گفتین پسرتون اسپری بنفش روزی دوبار نیزنه میشه بگین چند وقت استفاده کرد؟پسر من الان یک ساله داره میزنه هنوزم قطع نکرده دکترش

2706