2733
2734
عنوان

وای چیکار کنم؟

91 بازدید | 9 پست

سلام خانما

خانما من مادرمو چیکار کنم؟واقعا آبرو نزاشته برام

خونه م میاد هرچی میزارم جلوش ممیزاره تو کیفش وقتی حواسمون نیست

عروسی جایی میریم هی داد میزنه یه غذا بیشتر بهم بدین 

خونه ی کسی بریم اجیل بزارن جلو مون مغزارو برمیداره

واقعا خجالت میکشم چندین بار جلوی همسرم اینکارو کرده و هرچی تذکر میدم دست بر نمیداره

رفت و امدم خیلی کمه ولی همون یکی دوباری ک میبینیمش این کارشه

در عوض خانواده ی همسرم چقدر محترم و باشخصیت ان و هرگز همچین کاری نمیکنن واقعا من خجالت میکشم

چیکار کنم؟

عجب ماه بلندی تو که گردون را بگردانی ...... سعدی: چو رسی به کوه سینا اَرَنی مگو و بگذر ، که نیارزد این تمنا به جواب لَن تَرانی _حافظ:چو رسی به طور سینا اَرَنی بگو و بگذر ؛ تو صدای دوست بشنو نه جواب لَن تَرانی _مولانا: اَرَنی کسی بگوید که تورا ندیده باشد ،تو که با منی همیشه،چه تَری،چه لَن تَرانی😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یا باهاش هیچ جا نرو یا بهش مدام تذکر بده

اصلا گوشش بدهکار نیست گوش نمیده

سالی دوبار فوقش ببینمش ولی انقد ابرو ریزی میکنه دلمونمیخواد حتی همون چند بارو ببینمش

عجب ماه بلندی تو که گردون را بگردانی ...... سعدی: چو رسی به کوه سینا اَرَنی مگو و بگذر ، که نیارزد این تمنا به جواب لَن تَرانی _حافظ:چو رسی به طور سینا اَرَنی بگو و بگذر ؛ تو صدای دوست بشنو نه جواب لَن تَرانی _مولانا: اَرَنی کسی بگوید که تورا ندیده باشد ،تو که با منی همیشه،چه تَری،چه لَن تَرانی😍
واضح بگو این کارت خیلی زشته واسه چند تا خوراکی ابروی خودت و میبری همه پشت یرت حرف میزنن 

اصلا اهمیت نمیده میگه مگه چیه چی میشه دوتا مغز ببرم بخورم

کاریش نمیشه کرد  باهاش جایی نرو حتی اون کم هارو هم به صفر برسون

درسته

ممنونم عزیزم🙏🏻🌹❤️

نمی‌تونید تغیرش بدین 

باید رفت و آمد تون رو کم تر کنید 

یعنی خودتون برید خانواده رو ببینید اما رفت و آمدی که همسرتون هم باشه خیلی محدود کنید 

وقتی هم میان خونه تون 

بهش بگید مامان واست خوراکی و میوه گزاشتم کنار که بعد ببری اما جلوی شوهرم بر ندار

من آخر سر همین هابی رو هم که واست آوردم میزارم کنار اونها و بهت میدم ببری 

چی بگم ، خیلی تخت فشار هستید با این رفتارش 

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
نمی‌تونید تغیرش بدین  باید رفت و آمد تون رو کم تر کنید  یعنی خودتون برید خانواده رو ببین ...

این فکر خیلی خوبیه

ممنونم عزیزم تشکر🌹🙏🏻❤️