2752
2734
عنوان

شغل همسرتون چیه؟

317 بازدید | 19 پست

و راضین از درآمد و شرایطش؟

❤️✌️🇮🇷اگر صدای کفتار هارا شنیدی شک نکن که شیری بر زمین افتاده است.تا پای جان،جان به فدای رهبرم.خانمِ آقایِ پسر عمو💜
کارمنده بله خداروشکر  همیشه یک درجه بهتر و بالاتر پیدا میشه  باید ادمببینه از زندگی چی م ...

بله همینطوره قطعا

خداروشکر

❤️✌️🇮🇷اگر صدای کفتار هارا شنیدی شک نکن که شیری بر زمین افتاده است.تا پای جان،جان به فدای رهبرم.خانمِ آقایِ پسر عمو💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مرزبانه 

خداروشکر میکنیم حقوقش نسبت به کارِ سختش کمه ... ولی خب برکت داره 

شرایط کاریش رو ولی اصلا راضی نیستم چون ازش دورم ...

البته الان یه شهریه که کمتر خطر داره و نزدیکتره ولی همش دعا میکنم زودتر رسته‌ش عوض بشه بیاد انتظامی تا توی شهر خودمون خدمت کنه 

یه جاهایی سکوت بهترین جوابِ ولی ای کاش میشد فریاد زد.....
مرزبانه  خداروشکر میکنیم حقوقش نسبت به کارِ سختش کمه ... ولی خب برکت داره  شرایط کاری ...

هعییییی

نامزد سابق منم پلیس بود

۴ سال تو بدترین شرایط هواشو داشتم 

تموم که شد سرش گیج رفت یادش رفت کی اون روزا پیشش بود

مانا باشید عزیزدلم

کارگاه نقره و فیروزه و انگشتر سازی دارن 

بین۴۰تا۵۰ملیون متغیره 

راضی که خداروشکر 

اما خب بیشتر خرج دستگاه ها و ....میشه بازم خداروشکر❤️

دانشجوی روانشناسی هستم🤍_مرا همین بس،که رسالتمان شفای روح است🕊️🌱
کارگاه نقره و فیروزه و انگشتر سازی دارن  بین۴۰تا۵۰ملیون متغیره  راضی که خداروشکر  ...

خداروشکر❤️

کفش فروشی باز کرده تازه🥲🥺دعا کنید گه کارش بگیره

انشالله عزیزم😍

2706