2752
2734

الان یکی از دوستام رفته با یک مرده دوست شده زنشو طلاق داده مرده زنش به خاطر بچه می خاد برگرده این دوست من این وسط مانع می شه الکی به مرده محبت می کنه مرده بره سمتش توروخدا الکی طلاق نگیرید اینقدر دختر خونه خراب کن و بی وجدان هست.

این کاربری مال دو نفر هست دیگه سیم کارت نداشتم اینقدر ترکیدم لطفا سوال نپرسید هی .

مرده مریض بوده زنش اومده براش غذا درست کرده دوستم دعوا راه انداخته چرا زنتو راه دادی .

این کاربری مال دو نفر هست دیگه سیم کارت نداشتم اینقدر ترکیدم لطفا سوال نپرسید هی .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدا بذاره توی کاسش به حق پنج تن چکار زندگی متاهل دارن خب اینهمه مجرد تشنه چرا با اونا نیستن هرزه های ...

مرده زنش طلاق داده متاهل نیست

یعنی زنه از دوستت کمک گرفته واسه آشتی حالا دوستت زندگی ژنه رو خراب کرده؟  باید حواسش جمع میکرد ...

نه مرده زن سابقش می خاد برگرده به زندگی دوست من نمی زاره می خاد خودش با مرده ازدواج کنه

نصفشون پشیمون می شن

پشیمونی به خاطر ناتوانی و وابستگی هست. 

انسان توانمند و مستقل هیچ وقت پشیمون نمیشه. 

ولی با حرفتون موافقم با وجود بچه بهتره کوتاه اومد و مشکلات را حل کرد به جای طلاق چون با فروپاشی خانواده فرزند هم فرو میپاشه.  

2706