2752
2734
عنوان

جوابببببب🗿

93 بازدید | 7 پست

در جواب چندوقته یجوری شدی و دیگه مثل قبل باحال نیستی...

چی بگم؟

(خود این دوستم با یکی دیگه دوست شده بود و دیگه به من بی محلی می‌کرد یه مدت با اون من و مسخره می‌کرد حالا که من باهاش سرد شدم این و میگه...)

تعداد رای : 5
نظرسنجی
چیکار کنم؟
2
40%
یه جواب دندون شکن و خوب میخوام...
3
60%

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دیگه بااین دوستت دوست نباش منم از همچین دوستایی ضربه دیدم عمون بهترنباشن نمک به حروما

حرف دل در دل بماند بهتراست!روزی خواهدامد دل من نیز روشن خواهد شد به هدیه ی زیبای خداوند که مدت هاست جای خالی اش در دلم لنگ میزند!💔😔

بگو با  تو‌اینجوریم با بقیه‌اوکیم🤣

یه لحظه لطفاخانم خانه دار هستم تازگی شروع به یادگیری پاکسازی پوست و مو کردم اگر دوست داری لینک زیر پرکن تا مستقیم بفرستم مشاوره تا آنلاین مشاوره بشی من هم با مشکلات پوست و مو آشنا بشم ممنونم که کمکم میکنی😍http://hph.co.ir/consulting?HPH=HPH20240511000255