2733
2734
عنوان

مزخرف ترین قواعد

204 بازدید | 21 پست

مزخرف ترین قواعدم تعلق میگیره به عربی 🙂

ینی هرچیزی به ذهنشون اومده رو کردن قواعد 

یه صفحه رو باید کلا حفظ کنی بعد میبینی عه استثنام داره 🙂 و ممکنه اصلا اینایی که حفظ کردی نباشه 

دوست دارم سرمو بزنم به دیواررر 

من عربی دوست ندارم باید کیو ببینممممم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منن از عربی بدم میاد

متاسفانه ن انگلیسی و ن عربی رو درست یاد میدن خب یکی رو حذف کنن تمرکز رو بذارن روی یکیشون

چراغ ظلم ظالم تا ابد هرگز نمیسوزد... اگر سوزد...شبی‌سوزد، شبی دیگر نمی‌سوزد.بزنی...نتونه بزنه، می‌زنه...!
منم حالم داره بهم میخوره حالا اگه فقد قواعد کتاب خودمون بود اسون بود ولی پایه های قبلم میاد اه

وای اره من از صبح دارم قواعد هفتمو میخونم  

درصورتی که دوازدهمم😐

منن از عربی بدم میاد متاسفانه ن انگلیسی و ن عربی رو درست یاد میدن خب یکی رو حذف کنن تمرکز رو بذارن ...

وای بازم زبان بهتره 

ادم علاقه داره بهش 

من زورم میاد عربی میخونم😐

وای اره من از صبح دارم قواعد هفتمو میخونم   درصورتی که دوازدهمم😐

منم

عربیمون کلا 4 درسه تو دو ساعت جمع میشه

ولی باید از هفتم به بعد بلد باشیم خداااا

شانس بیاریم معنی نیارن از سالای قبل

در آرزویِ شهادت.. 
منم عربیمون کلا 4 درسه تو دو ساعت جمع میشه ولی باید از هفتم به بعد بلد باشیم خداااا شانس بیاریم م ...

دقیقاا 

ولی مطمئنم میارن 

ینی اگه خط به خط کتاب خودمونو بلد باشیم 12 میشیم 

که اونم ریسکه تو فکر کن نتونی یه سوال از سال خودمون حل کنیم ینی قشنگ تک میاریم 

2706