2733
2734

یه چیزی برات بخره 

بعضی وقتا یه چیزی میخره یا میریم کافی‌شاپ و بعضی وقتا میگه چیزی میخوری ؟من میگم نه 

دیشب مامانم میگه چرا میبرتت بیرون چیزی نمیخره گفتم دفعه قبلی رفتیم کافی‌شاپ باز امروز صبح میگه هر موقع میرین بیرون بگو یه چیزی بخره 😐منم عصبی شدم آخه ینی چی چرا انقد دخالت می‌کنه 

به نظر شما هر بار میریم بیرون باید چیزی بخره؟ مثلا سه بار اینا در هفته میبرم بیرون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از نظر خوراکی خب اره  پس برید بیرون چی بخورید دقیقا ؟  ولی لباس و اینا هر هفته ۳ بار نه

ینی هر بار میریم بیرون بریم کافی‌شاپ ؟یا بگم فلان چیز و بخر ؟مگه برای خوردن میریم بیرون ؟

نه زشت 

ن که اصلا چیزی نخوای ولی اینجوری که هر سری حس بدی به آدم میده چون نامزدی برید زیر سقف بحثش جداس

اینجوری حس سو استفاده به آدم دست میده

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی جای قشنگی نیست 

مامانت میخاد عادتش بدی که برات هزینه کنه

البته خود من زیاد دوس نداشتم تو دوران نامزدی  بگم اینو بخر اونو بخر

شاید هم چون خودم شاغل بودم و سالها بود از کسی پول نمیگرفتم اینجوری بودم

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎
نمیدونم ولی برای خودت میگه 

چی و برای خودم میگه من هر سری بگم بستنی می‌خوام فلان میخوام پسره نمیگه نخورده دختره باباش چیزی نمیخره میاد بیرون از من میخواد ؟

ینی هر بار میریم بیرون بریم کافی‌شاپ ؟یا بگم فلان چیز و بخر ؟مگه برای خوردن میریم بیرون ؟

سه بار در هفته کافی نه 

ولی مثلا تعارف می‌کنه قبول کن... نه عزیزم منظورم این نیس ک برای خوردن بری بیرون😂 

میگم اگ از الان خرج نکنید بعد ازدواج هم طبق همین روال پیش میره...

اگه خودش مایله برات وسیله و..بخره هیچی نگو.ولی اگه فقط باگفتن شما میخره بهتره بعضا ازیچیزایی خوشت بیاد تااون بگیره

هوففففف موقع نامزدی من اصلا هیچی نمی گرفت برام خانوادش خیلی دخالت میکردن.حتی میگفتن بیاین خونه غذابخورین. بعد برین بیرون

2706